Skocz do zawartości
sruba

Thosiba 42X3030D

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszytkicz Serdecznie!

Mam Problem! Kupilem [b] Thosibe 42X3030D [/b]tydzien temu,ogladalem obraz w roznych odcieniach wszystko OK! dzisiaj rano po wlaczeni, centralnie w srodku monitora dwa swiecace na niebiesko pixele. LCD jak najbardziej wporzadku kolory,kontrast,wyglad i cena Super! naprawde sie ucieszylem z tej Toshibki a tu masz! powiedzcie mi jadna rzech! czy jest to do zaakceptowanie? czy tez musze sie z tym pogodzic?!a moze moge domagac sie wymiany, lub naprawy. Prosze was o porade co mam robic? Sami wiecie jak to moze denerwowac pixel i to w samym srodku. :angry:

Z Gory serdecznie Dziekuje Mariusz

Edytowane przez sruba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piksele nie zmieniają kolorów tak? Jak kupowałeś go przez neta to możesz go odesłać do sklepu i wymienią Ci na nowy. Jeśli nie to musisz sprawdzić w gwarancji sprawy odnośnie martwych pikseli (podejrzewam, że do gwarnacji wymagane są 3 martwe piksele) i zadzwoń do miejsca w którym kupowałes może przyjmą ci go spowrotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[b]Dzieki za porade d3v1l [/b]:ok.20 minut temu dzwonilem do Servisu Toshiba Electronics Europe GmbH (München) poniewaz mieszkam w Berlinie.Powiedziano mi ze dzisiaj jest sobota i nie ma juz nikogo kompetentnego z Servisu gwarancyjnego, ale nabaknol zebym zadzwonil w poniedzialek to ktos do mnie przyjedzie (od nich! )tylko nie wiem czy po telewizor czy do naprawy? a tak po za tym to Pixele da sie naprawic???

Ps. z tego co wiem to 3X pixel Fehler podlego do wymiany ale w monitorach[u] PC-LCD [/u]nie wiem jak wyglada to przy [u]LCD Telewizorach HDTV[/u] moze ktos bedzie wiedzial?!

Mariusz Edytowane przez sruba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz każda firma ma co innego np. LG daje gwarancję że żaden martwy piksel nie wyskoczy nie wiem jak z toshibą. Poszukaj trochę po necie.
Wiem, że na moim monitorku od kompa Philipsa mogą być 3 martwe piksele na całej matrycy oraz 5 martwych subpikseli na wycinku.
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='d3v1l' post='49848' date='09.06.2007, 14:22 ']Wiesz każda firma ma co innego np. LG daje gwarancję że żaden martwy piksel nie wyskoczy nie wiem jak z toshibą. Poszukaj trochę po necie.
Wiem, że na moim monitorku od kompa Philipsa mogą być 3 martwe piksele na całej matrycy oraz 5 martwych subpikseli na wycinku.
Pozdrawiam[/quote]

Cholera powiedz jak wstawic zdiecja? (nie moge sie polapc!) to pokaze ci te pixle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wchodzisz na www.fotosik.pl lub na www.imageshack.us i tam dodajesz fotke.

Bierzesz dokładny adres zdjęcia i wklejasz go tutaj na forum między tegi [img][/img].

A powiedz mi czy te piksele są blisko siebie czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='d3v1l' post='49865' date='09.06.2007, 17:23 ']Wchodzisz na www.fotosik.pl lub na www.imageshack.us i tam dodajesz fotke.

Bierzesz dokładny adres zdjęcia i wklejasz go tutaj na forum między tegi [img][/img].

A powiedz mi czy te piksele są blisko siebie czy nie?[/quote]

[size=5][b]sa zaraz obok siebie![/b][/size] Edytowane przez sruba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co ja ci tu nie pomoge musisz się dowiadywać w serwisie, albo sprawdź w gwarancji musi być coś o tym, bo nie znam polityki dotyczącej martwych pikseli u Toshiby.
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tu masz zdiecje z tym cholernym pixlem. Co o tym sadzisz?
[url="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/389f917dd428ab85.html"]Odwiedź moją stronę[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dwa martwe piksele jeden pod drugim. Jeżeli w Toshibie jest tak, że 5 martwych subpikseli obok siebie już łamię gwarancję to TV jest do wymiany.
Poczekaj do pon. i zadzwoń do serwisu i dowiedz się odnośnie polityki wobec martwych pikseli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzieki! za wszystko i do poniedzialku. Poznym popoludniem gdy wroce z pracy to zdam ci relacje,co powiedzieli mi w "Service Thosiba,,

Do uslyszenia Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ansprüche bestehen bei so genannten Pixelfehlern von LCD-Flachbildschirmen, soweit diese den Spezifikationen der Norm ISO 13406-2, Pixelfehlerklasse II entsprechen. Die Norm ISO 13406-2 kann jederzeit in den Geschäftsräumen der TOSHIBA Medical Systems GmbH Deutschland eingesehen oder zur Einsicht angefordert werden.

Pixelfehlerklassen II:

Fehlertyp 1 - ständig leuchtender Pixel = 2

Fehlertyp 2 - ständig schwarzer Pixel = 2

Fehlertyp 3 - defekter Subpixel, ständig leuchtend oder ständig schwarz = 5

Die genannten Zahlen beziehen sich auf eine Million Bildpunkte. Für Ihren 42X3030D LCD muss man die Werte noch mit ca. 2 multiplizieren, in Klasse II sind also 10 defekte Sub-Pixel oder 4 ständig leuchtender/schwarze Pixel erlaubt.

Sollten Sie diesbezüglich noch weitere Fragen haben, wenden Sie sich bitte an Ihren Fachhändler, bei dem Sie Ihren 42X3030D erworben haben.

Wir freuen uns, dass Sie sich für ein Produkt von Toshiba entschieden haben, und wünschen Ihnen einen schönen Tag.


[b][u]Wyglada na to ze musze sie pogodzic z tymi moimi pixlami, tak jak w/w tolerancja chyba do 4pixel![/u][/b] Edytowane przez sruba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...