Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam uprzejmie

Zidoo Z9X dostał nowy Firmware 6.2.0:

Cytat

System:
1. Added supports for multiple formats of Dolby Vision(non BDmenu mode).
BD ISO,BDMV P7 MEL & FEL
MKV,MP4 P4 MEL & FEL
MKV,MP4 P7 MEL & FEL
MKV,MP4 P5
MKV,MP4 P8

2. Support online video Dolby Vision (Tencent Video).
3. Fixed the disturbance in picture issue of some Dolby Vision files.
4. Optimized the problem that sometimes the online video gets stuck in the next episode.
5. Optimized TS files recording in HDMI IN APP.
6. Fixed the problem that weather cannot be obtained automatically sometimes.
7. Fixed the problem that the open method list cannot be selected in media center.

Poster wall
1. Fixed the problem that the collection sorting is not saved occasionally.
2. Added the collection sorting function when accessing the entrance of a movie or TV series.

Quick settings
1. Added EDID save function.

Music player
1. Optimized the problem that the path of external devices is failed.
2. Optimized the problem that the default scan language is invalid.
3. Optimized the garbled problem.
4. Fixed the problem that music automatically stops playing occasionally.
5. Optimized CD playback.

Potrafi teraz odtwarzać ze struktury BDMV i ISO oraz .mkv P7 MEL i FEL, dla .mkv P4 i P7 MEL i FEL, P5 i P8. Ponoć pieją z zachwytu na forum. Interesujące... Ktoś z Was ma Zidoo Z9X i może potwierdzić, że działa DV w tych profilach?

Pozdrawiam serdecznie.

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już to jest od prawie tygodnia nowsza wersja :v6.2.5

Mam , potwierdzam .. nikt nie pieje z zachwytu , wszystko było do przewidzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najnowsze jest Beta version v6.2.5 . Potwierdzam Dolby Vision VS10 Engine - ale czy przy wszystkich w/w formatach to nie sprawdzę. napewno iso HDR , MKV HDR - ale musimy wybrać ręcznie które DV chcemy odtwarzać. u mnie na sony XG9505 przez ONKYO  na ustawieniach HDR automatyczny odtwarza HDR10

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

@Eleonor @zwierzak14 ...no ja właśnie stoję przed wyborem, czy ponownie zakupić NVIDIA SHIELD 2019 Pro, czy pchać się w Zidoo Z9X. Lokalnie po USB 3.0 z HDD odtwarza wszystko bez problemów, przycinek video i audio? Interesuje mnie tylko i wyłącznie odtwarzanie .mkv z DV przygotowane z płyt przez MakeMKV, ze wszystkimi profilami DV daje radę? Zmiana częstotliwości na 23.976Hz działa poprawnie? Czy jest coś, o czym powinienem wiedzieć przed zakupem Zidoo Z9X?

EDIT

Widzę, że uporali się z: Fixed the problem of DV movie stuck in 76th minutes. Sprawdzaliście?

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z9X służy do odtwarzania wielu różnych formatów najlepiej z dysków. Ma fajny HT4.0 - okładki , opisy, filtry bibliotek. W twoim przypadku  przy małym magazynie pozycji i tylko mkv to faktycznie moze byc nividia.  DV wydaje mi się nie powala. Ja wykorzystuję Z9X do obsługi sporego magazynu na własne potrzeby i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VAMET

Jeśli chcesz mogę odsprzedać w dobrej cenie Tobie Shield Pro bo leży już w kartoniku niepotrzebny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

3 godziny temu, Eleonor napisał:

VAMET

Jeśli chcesz mogę odsprzedać w dobrej cenie Tobie Shield Pro bo leży już w kartoniku niepotrzebny

Napisałem na forum Zidoo parę pytań, zobaczę, co mi odpowiedzą. W jakiej cenie NVIDIA SHIELD Pro 2019?

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...