Skocz do zawartości

Pytanie

Witam,

może mi podpowiecie... bo wymieniłem TV z LG OLED65C8 na LG OLED77GX, mam również, Samsung HW-N950 i to całego zestawu PS5 oraz Nintendo Switch.

Moja żona jest ogromną fanką jak najmniejszej ilości kabli, więc chciałbym oczywiście podłączyć obie konsole bezpośrednio pod TV i TV wejściem HDMI eARC/ARC do soundbara.

Wszystko pięknie ładnie... ale... w momencie jak zmieniam żeby skorzystać z eARC/ARC niestety soundbar nie reaguje. Dźwięk z TV oraz konsol nie działa, nie wykrywa połączenia eARC/ARC.

Jakieś pomysły jak to mogę rozwiązać, lub chociaż pomóc zdiagnozować co się dzieje? Zaznaczę tylko, że na poprzednim TV też miałem mały problem z tym, ale po kilku próbach w końcu zaskoczyło i śmigało.

Dzięki z góry!

PS: problemem nie są na 100% przewody HDMI, wielokrotnie wymieniane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

ten soundbar nie ma eArc może zablokuj tą opcję w menu tv by nie próbował eArc tylko samo Arc.

u mnie n950 też czasami się zatyka i nie chce się połączyć na Arc - wyłączam wtedy go z kontaktu na minutę co go uzdrawia.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tak spróbuje, dzięki, a kojarzy ktoś czy jest szansa na nowy firmware od Samsunga z eACR?

Albo może jakiś custome firmware?

Bo nie ukrywam sprzęt trochę drogi, a zmieniać mi się jeszcze go nie chce.

Dzięki!

Edytowane przez Wojciech R Mijagi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
43 minuty temu, Wojciech R Mijagi napisał:

a kojarzy ktoś czy jest szansa na nowy firmware od Samsunga z eACR?

nie ma - Samsung jak już przechodzi na nową linię to ma swoich klientów w d....

klasyczne podejście - kupiłeś frajerze to się martw

choć sony w belce z tego samego roku dało update do eArc - więc jak widać jak się chce to można mieć szacunek dla klienta

 

Edytowane przez klaus71
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...