Skocz do zawartości
modelos

jaki lcd ????

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów jeste tu nowy i mam do was pytanko związane z wyborem LCD.posiadam mały pokoik 2,5x3,5m i nie weim czy kupic do niego 26 czy 32 cale chociaz bym wolał 32 z oczywistych wzgledów :)))mysłame o samsungu R82 ale nie weuim co wy o tym sądzicie???!!! kkwota ktora bym chciał wydac to 3000.przeznaczenie tv to dvd, monitro do kompa i oczywięście jako zwykły TV :))) dzieki za radę :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a moja rada to taka ze jest funkcja szukaj, bo dziesiatki osob jak Ty to samo pisze, wiec poszukaj a znajdziesz własciwa odpowiedz!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba się dowiedziałem ze te 32' na moje 2-2,5 m to wystrczy ale mam jeden rolblem :)(( chce kupic LCD SAMSUNG LE32R82B i zastosowanie to narazie to sd ale mam zamiar kupic w niedługim czasnie jakas tv cyfrowa. Moze zaproponujecie cos innego .mój budzet to 3000.aha chyba posodaa on hdrady ???:angry:

Edytowane przez modelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='modelos' post='49291' date='03.06.2007, 10:21 ']chyba się dowiedziałem ze te 32' na moje 2-2,5 m to wystrczy ale mam jeden rolblem :P(( chce kupic LCD SAMSUNG LE32R82B i zastosowanie to narazie to sd ale mam zamiar kupic w niedługim czasnie jakas tv cyfrowa. Moze zaproponujecie cos innego .mój budzet to 3000.aha chyba posodaa on hdrady ???:o[/quote]


No to mam dla Ciebie radę.

Ochłoń trochę, bo jak będziesz kupował TV tak jak piszesz posty, to kupisz byle co. TV to nie komórka, że ją zmienisz za rok, dwa.
Szybko piszesz posty, do sklepu pójdziesz z wypiekami na twarzy, i pierwszy lepszy sprzedawca nie w ciemię bity zajarzy i wciśnie Ci jakiegoś starocia, który mu od kilku miesięcy zalega.

Spokój spokój i jeszcze raz spokój.

W zasadzie każdy obecnie sprzedawany LCD jest "HD Ready", co nie znaczy że "Full HD".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...