Skocz do zawartości
goggy

Sposób na zakupy w PS Store

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Jak wiadomo sony obiecało że polska wersja PS pojawi sie w okolicach wakacji lub późnej jesieni.
A rejestrując sie na inny kraj potrzebna jest karta kredytowa z tego rejonu.
Tu ciekawy artykuł jak to ominąć mając wirtualna kartę.

Zapraszam
Naprawdę [url="http://www.kikoo.pl/artykuly/108-1/Spos%C3%B3b-na-zakupy-w-PS-Store/"]ciekawy opisik[/url] ;)

Edytowane przez goggy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WireCard działa ;)
Wczoraj udało mi się dokonać pierwszych zakupów w brytyjskim PS Store.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co slyszalem to na US store gry sa sporo tansze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='goggy' post='48803' date='29.05.2007, 11:20 ']Jak wiadomo sony obiecało że polska wersja PS pojawi sie w okolicach wakacji lub późnej jesieni.
A rejestrując sie na inny kraj potrzebna jest karta kredytowa z tego rejonu.
Tu ciekawy artykuł jak to ominąć mając wirtualna kartę.

Zapraszam
Naprawdę [url="http://www.kikoo.pl/artykuly/108-1/Spos%C3%B3b-na-zakupy-w-PS-Store/"]ciekawy opisik[/url] :D[/quote]

Stary dzięki za ten link do opisu. Nareszcie mogę użyć VISY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='madmacpl' post='48906' date='30.05.2007, 10:07 ']Z tego co slyszalem to na US store gry sa sporo tansze.[/quote]

Muszę to dzisiaj sprawdzić. Dzięki za podpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
[url="http://www.us.playstation.com/PS3/Store"]http://www.us.playstation.com/PS3/Store[/url]
a tu taj podaje link co piszczy w sklepie PS Store, czyli jakie gry i dema, dodatki do gier, trailer, updaty są dostępne.
Za pomocą PC można tylko przeglądać zawartość, a ściągać tylko przy pomocy konsoli PS3.
Warto dodać że update można ściągnąć za pomocą PC i wrzucić do PS3.
Przydatna opcja dla tych co nie mają dostępu do netu. Edytowane przez goggy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='adaroth' post='48969' date='30.05.2007, 21:47 ']szybkie pytanie czy moze byc visa elektron??[/quote]

I tak i nie. Jako sama Visa Elektron to nie, ale niektore banki daja (np mbank) dodatkowo karte powiazana z rachunkiem/elektronem, czyli taka wlasnie do tranzakcji internetowych. Placi sie za to bodaj 35 zl rocznie i mozna kupowac dowoli, ustalajac limity, przelewajac srodki do i z (takze mobilnie) itd. Nie trzeba wiec wyrabiac sobie w takiej sytuacji (a wiadomo, ze trzeba spelnic warunki, to kosztuje etc) karty kredytowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='ein' post='48971' date='30.05.2007, 22:06 ']I tak i nie. Jako sama Visa Elektron to nie, ale niektore banki daja (np mbank) dodatkowo karte powiazana z rachunkiem/elektronem, czyli taka wlasnie do tranzakcji internetowych. Placi sie za to bodaj 35 zl rocznie i mozna kupowac dowoli, ustalajac limity, przelewajac srodki do i z (takze mobilnie) itd. Nie trzeba wiec wyrabiac sobie w takiej sytuacji (a wiadomo, ze trzeba spelnic warunki, to kosztuje etc) karty kredytowej.[/quote]

ja nie wiem od czego zależy bo ja mam hiszpanską VISA electron i kupuje zawsze. czy to w necie czy w innym miejscu. w ogóle nie muszę myśleć o karcie
kredytowej. co ciekawe mam też MAESTRO i mogę tylko kupować na rynku hiszpanskim. a tak sie reklamują że MASTERCARD/MAESTRO jest kartą EUROPEJSKĄ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!
Ściągnełem 2 dema z PS Store US: demo Ninja Gaiden Sigma oraz Def Jam: Icon™ Demo i żadne nie działają Ninja wykazuje błąd przy rozpakowaniu, a Def rozpakował się i wyskakuje błąd przy załączeniu demka. Ściągałem 2 razy i te same błędy. Miał ktoś z forumowiczów takie problemy???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa konto wirtualne z Inteligo Visa :P Ah w końcu gram w T5DR i MKII ; p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='49195' date='02.06.2007, 03:24 ']Działa konto wirtualne z Inteligo Visa :) Ah w końcu gram w T5DR i MKII ; p[/quote]
Witam Panowie,

Pytanie moze z troche innej beczki. Dzisiaj stalem sie posiadaczem PS3. Zarejestrowalem sie, chce wejsc do Playstation Store i zonk - nie moge bo nasz kraj go nie ma. Od godziny przegladam opcje i nie wiem jak stworzyc nowe konto ... jak dostac sie do tego cholernego sklepu... pomocy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='tomekfff' post='49263' date='02.06.2007, 22:20 ']Witam Panowie,

Pytanie moze z troche innej beczki. Dzisiaj stalem sie posiadaczem PS3. Zarejestrowalem sie, chce wejsc do Playstation Store i zonk - nie moge bo nasz kraj go nie ma. Od godziny przegladam opcje i nie wiem jak stworzyc nowe konto ... jak dostac sie do tego cholernego sklepu... pomocy :)[/quote]

Musisz założyć nowe konto albo kilka kont: na UK, US, JAP jak chcesz mieć dostęp do wszystkich sklepików. Adres trzeba wpisać jakiś fikcyjny (google pomaga).

Wchodzisz w zakładkę Users i tam zakładasz nowe konto. Potem się na to konto przelogowujesz i idziesz do zakładaki Friends i tam się rejestrujesz (adres itd np. na US, JAp itd) - Sign up for.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Gmeru' post='49271' date='02.06.2007, 22:47 ']Musisz założyć nowe konto albo kilka kont: na UK, US, JAP jak chcesz mieć dostęp do wszystkich sklepików. Adres trzeba wpisać jakiś fikcyjny (google pomaga).

Wchodzisz w zakładkę Users i tam zakładasz nowe konto. Potem się na to konto przelogowujesz i idziesz do zakładaki Friends i tam się rejestrujesz (adres itd np. na US, JAp itd) - Sign up for.....[/quote]

Ok dzieki, udalo sie. A czy mozna usunac konto , z ktorego teraz juz nie bede korzystal tj. to , ktore zalozylem pierwotnie? Nie znalazlem takiej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Chciałem dzisiaj zarejestrować kartę kredytową na playstation store i mam problem.
Założyłem wirtualną kartę na wirecard. (Dane podałem prawidłowe adres zamieszkania itp. - ).
Problem polega na tym, że przy próbie podania danych z wire card na playstation store wyskakuje komunikat "błędne dane". (to samo przy karcie kredytowej fizycznej z Mbanku)
Konto na playstation zarejestrowane jest na UK ( dane adresowe podane na Polskę, a kraj UK).

Pozdrowienia
Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja uzywam krajowej karty kredytowej w PS i wszystko dziala bez problemu, sporo drobnych zakupow robilem i akceptacja karty odbywala sie bez najmniejszego zaciecia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
HELP ME!!
witam mam problem z robieniem zakupow na psstore za pomoca karty VISA czy to przez nowy psstore??
wczoraj aktywowalem karte kredytowa iniemoge uptatowac credit card information
pomocy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='pawcio611' post='97097' date='15.04.2008, 17:25 ']HELP ME!!
witam mam problem z robieniem zakupow na psstore za pomoca karty VISA czy to przez nowy psstore??
wczoraj aktywowalem karte kredytowa iniemoge uptatowac credit card information[/quote]
dzieki za pomoc:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='tesbor' post='93741' date='29.03.2008, 21:57 ']Ja uzywam krajowej karty kredytowej w PS i wszystko dziala bez problemu, sporo drobnych zakupow robilem i akceptacja karty odbywala sie bez najmniejszego zaciecia[/quote]
a jaka karta robisz zakupy? ja mam vise eurobank iciagle mi wyskakuje ze wprowadzam bledne dane ,probowalem tez wirecard i tez lipa ,cos robie nietak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Gmeru' post='48911' date='30.05.2007, 10:05 ']Stary dzięki za ten link do opisu. Nareszcie mogę użyć VISY.[/quote]
hej,niewiesz czy ta wirecard mozna nadal robic zakupy na psstore ?,bo probowalem i nic ,niewiem czy bledne dane czy adres czy poprostu niejest akceptowana przezpsstore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...