Skocz do zawartości
valakass49

Nowy telewizor 65"

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie
Chce kupic nowy telewizor 65" i nie moge sie zdecydowac.
Wstępnie wybrałem kilka modeli
1 - TCL
2 - SONY
3 - SONY 2

4 - SAMSUNG

5 - SAMSUNG 2

6 - LG

 

Generalnie będą tylko oglądane filmy ( Netflix, YT, CDA czy inne ), żadnych gier. 

Ponadto chciałem spytac czy jest możliwość podłączenia do takich telewizorów zestawu głośników takich jak np te Edifier 2.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, pawelkon4 napisał:

Oglądane na wprost q80


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tak całkowicie na wprost to nie bedzie, odległość ok 3m, a Samsung nie ma problemów z androidem ze podobno jest u nich zamknięty system ze nie mozna zzadnych aplikacji doinstalowac?

A poza tym czy warto poczekac do maja na Sony modele na 2021 rok? Moze obecne ceny spadną troche a nowe modele moze będą całkiem interesujące?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Katy do 45* na va są akceptowalne tzn gdy 70% czasu oglądasz na wprost. Zawsze można kupić obrotowy wieszak . Jakbym miał czekać to raczej na okazje a nie na jakieś generacyjne przeceny za pół roku. Tak kupiłem tv nowy. A inne dwie sztuki z outletu bez wad . Zawsze jest rękojmia .

 

Przy samsungu nie sprawdzałem , w każdym razie nie działa kodi i dolbydigital ? no i brak DV. Mitv pod andka można za 100 zł kupić i mieć kodi. Samsung ma bardzo szybkiego tizena i jako ze popularna marka jest wiele „gotowych ustawień „ aczkolwiek q80 jest już fabrycznie ok . Z tv na ips wart polecenia podobno lg nano 9xx-ma fald , DV i dobre ustawienia fabryczne . Sony xh9xxx ma andka , va , DV .

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już to wgrać tylko z systemu tizen . Jest w nim to co samsung dopuści także jest zamknięty pod takim względem tak jak w lg w ich lgos.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakbym miał brać zamiast tcl to samsunga q74 np plus mi boxa. Tcl jest technicznie klasę gorszy .
Klasę lepszy jest Sony ale i 1000 droższy . O ma andka .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

NAjbardziej skłaniam ku SONY xh90xx tylko nie wiem czym sie roznia te modele pewnie kolorami podpórek.  Druga sprawa to nie wiem czy czekac na nowe modele.

TCL ma chyba tez androida bo niby co innego ?

Edytowane przez valakass49

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony kosmetycznie może się różnią . Tcl ma andka ale nie polecam jest o nim na forum.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...