Skocz do zawartości
kapago

LG 75NANO906NA SOFTWARE UPDATE 03.21.36

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Telewizor  LG 75NANO906NA [model z Niemczech ]

Dzisiaj rano tj.25.01.2021 wyskoczyła informacja o aktualizacji tv do 03.21.36,więc  zaktualizowałem .

Pytanie dlaczego nie ma tej wersji na oficjalnej stronie LG ? tam nadal jest wersja ostatnia tj.03.21.10.

W menu telewizora -powiadomienia tez nie ma informacji -komunikatu ze taki update przyszedł na telewizor .

Żadnych zmian ani ulepszeń nie zauważyłem jak na razie .

O co tu chodzi ? Czy mozna wrócic do starej wersji oprogramowania i zrobić downgarde ?Jesli tak to jak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . LG 55NANO863NA. Również zaktualizowałem tv i niestety jest gorzej. Po wejściu w jakąkolwiek aplikację ( You Tube itp.) kiedy z niej wychodzę nie załącza się z powrotem tuner tv tylko wyświetla brak sygnału. Pomaga dopiero wciśnięcie jakiegokolwiek przycisku na pilocie tunera. przed aktualizacją było ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem sobie sam ......Dziś na Niemieckiej stronie LG jest już  update w tej wersji. [03.21.36]

Możliwe że dadzą ten najnowszy WebOs 6.0 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba dodatkowo zaktualizować aplikacje bo taki tez komunikat jest w telewizorze  a w śród nich właśnie Youtube. Ja jeszcze ich nie zaktualizowałem  ani też youtuba nie oglądałem  to się nie wypowiem .Tyle ze informacja o aktualizacji aplikacji tv była wcześniej parę dni przed aktualizacja telewizora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.01.2021 o 05:38, max662 napisał:

Witam . LG 55NANO863NA. Również zaktualizowałem tv i niestety jest gorzej. Po wejściu w jakąkolwiek aplikację ( You Tube itp.) kiedy z niej wychodzę nie załącza się z powrotem tuner tv tylko wyświetla brak sygnału. Pomaga dopiero wciśnięcie jakiegokolwiek przycisku na pilocie tunera. przed aktualizacją było ok.

Witam. LG 55UN81003LB. U mnie aktualizacja 03.21.36 naprawiła to, co zepsuła poprzednia aktualizacja 03.21.10. Po aktualizacji 03.21.10 pojawiły się ogromne problemy z odbiorem TV. Pojawiał się notoryczny brak sygnału, nie było nazwy programu (lub była tylko przez kilkanaście minut po włączeniu), nie działało EPG. Był problem z uruchomieniem ThinQ. Nie można było wybrać kanału klawiszami numerycznymi, a jedynie przewijać do odpowiedniego kanału.

Po aktualizacji 03.21.36 wszystko wróciło do normalnego działania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...