Skocz do zawartości
YaBubba

Telewizor LG 65 UH7707 – Problem z odtwarzaniem kilku filmów (2160p; h.265) z dysku zewnętrznego 1TB HDD

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,
Próbuję otworzyć plik/-i w formacie mkv na telewizorze LG 65 UH7707 (pliki na dysku zewnętrznym WD Blue 1TB; połączenie przez port USB 3.0), jednak każdorazowo przy wspomnianych plikach, telewizor wyrzuca error informujący, że nie jest w stanie otworzyć tych plików (dysk jest wykrywany normalnie). 
Do tej pory podjąłem poniższe kroki z celu rozstrzygnięcia powodu problemu:
1. Z uwagi na wykorzystanie kodeków EAC3, AC3 oraz HEVC sprawdziłem inne pliki również charakteryzujące się wykorzystaniem powyższych – pliki są normalnie otwierane przez telewizor (istotna różnica to fakt, że pliki, które udaje się otworzyć to pliki 4-10 gb (1080 p), zaś pliki problematyczne 20-30 gb (2160 p).
2. Telewizor nie otwiera problematycznych plików niezależnie od nośnika zewnętrznego (sprawdzane na 3 różnych dyskach zewnętrznych).
3. Pliki działają poprawnie na komputerze z systemem Windows 10.
4. Po usunięciu ścieżek z napisami, rozdziałami oraz całości ścieżek audio telewizor dalej wyrzuca ww. błąd i nie otwiera plików.
5. Wedle specyfikacji tego modelu telewizora powinien on poradzić sobie z problematycznymi plikami (zwracałem tu uwagę na rozdzielczość, kodeki oraz podłączane nośniki zewnętrzne).

Skąd może brać się powyższy problem? W załączniku zamieszczam szczegółowe informacje o dwóch plikach, których nie mogę otworzyć na telewizorze (informacje z programu MediaInfo)
Z góry dziękuję za pomoc.

plik_mkv_1.txt plik_mkv_2.txt

Edytowane przez YaBubba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...