Skocz do zawartości
donsuper

denon HD

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawy jestem kiedy denon wypusci jakiegosc playera w tym systemie i na ktory system sie zdecyduje. wie ktos cos na ten temat ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
[quote name='donsuper' post='47228' date='13.05.2007, 21:54 ']ciekawy jestem kiedy denon wypusci jakiegosc playera w tym systemie i na ktory system sie zdecyduje. wie ktos cos na ten temat ?[/quote]

Tzn. w jakim systemie? NE MA SYSTEMU HD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tzn. jest ale jako sposób wyświetlania czyli 720p/1080i/1080p i ilość klatek/obrazów.
Jak rozumiem chodzi ci o Blu-Ray czy HD-DVD czyli o nośniki zapisu?
Nie sądzisz chyba, że będzie wspierał pirackie ts-y czy aviki?

A może się mylę?

W końcu teraz każdy badziw za 150,- zł gra DivX-y.

Uhh, świat się zmienia.

Pozdro Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
bredzisz


2930 odtwarza aviki az sie kurzy !
Nie ma wiec powodu dla ktorego kolejne modele - sygnowane BD lub HD ..albo oba na raz - nie bedzie tego robic

Denon wypusci sprzet - tradycyjnie - we właściwym czasie. Ja obstawiam 12-24 mies

pzdr Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='mobor' post='47268' date='14.05.2007, 10:48 ']bredzisz
2930 odtwarza aviki az sie kurzy !
Nie ma wiec powodu dla ktorego kolejne modele - sygnowane BD lub HD ..albo oba na raz - nie bedzie tego robic
pzdr[/quote]

Jest powód i to bardzo duży.
W 1998 roku, kiedy wchodził na rynek system DVD, o DivX-ach w takiej pirackiej postaci jak dzisiaj nikomu się jeszcze nie śniło. A od tamtego czasu do dzisiaj właściciele praw i licencji zdążyli się już nachapać. W tej chwili wchodzi na rynek konsumencki nowa technologia z obrazem HD (BD i HDDVD) i "włąściciele" zwęszyli świeżą krew na ponowne sprzedanie odgrzewanych kotletów.
Denon/Marantz czy Yamaha zapewne wypuszczą odtwarzacz w którymś z powyższych systemów zapisu, a może nawet multiformatowy.
jednak moim zdaniem aby dostać na to licencję (za kasę oczywiście) będą musieli podpisać coś w rozdzaju cyrografu, że ich playery nie będą czytać pirackich formatów HD czyli plików wprost i w kontenerach. Oczywiście zaraz pojawi się alternatywny firmware i ... zabawa w policjantów i złodzieji zacznie się pełną parą ;) .

To taka moja teoria spiskowa.

Mobor: taka uwaga do Ciebie (po kilku zaciętych wątkach nt. denona, w których brałeś udział) - przestań wreszcie czcić tego Denona ponad wszystko (jako twój klocek i firma). Miałem co najmniej 3 kolcki AV Denona, to dobra firma ale znam trochę lepszych zabawek. Denon to nie jest powód do sikania w nogawki i popadania w samozachwyt. :lol::dobani::lol:

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
powtarzam znowu BREDZISZ

divx nie jest pirackim formatem - juz od jakeigos czasu stał sie cywilizowany
Gros urządzen czołowych na rynku RTV brandów powszechnie aplikuje ten format w swoich urzadzeniach - takze z obsługą PŁATNEGO i LEGALNEGO VOD....
To nie format jest piracki tylko filmy mogą byc spiracone !
Takie same głupoty moznaby opowiadać o DVD które mozna skopiować 1:1 kilkakrotnie szybciej niz divx z DVD z uwzględnieniem napisów ....


A co do sikania

Nie sikam do nogawki juz od ponad 30 lat
Umiem jednak odroznic fakty od głupot - a juz tym bardziej jesli sprzet o ktorym dyskutuję mam w domu a nie tak jak inni - cos sobie poczytali albo mieli cos w testach przez 3 godziny (żeby tylko) i próbują rżnąć mędrców syjonu Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='mobor' post='47300' date='14.05.2007, 13:30 ']powtarzam znowu BREDZISZ[/quote]

Oj moze walerianke na uspokojenie? Pmcomp ma wiele recji piszac ze pewnie w HD playerze Denona nie bedzie divx-a, bo to taki "standard" w stacjonarnych odtwarzaczach HD-DVD/BD. Patrz Panas, Samsung, LG czy Sony (oprocz PS3 - tutaj jednak mamy doczynienia z innego typu sprzetem). Wiec nie ma sie co oburzac swiecie, tylko najpierw sprawdzic jak to jest na rynku z obecnym asortymentem a potem tworzyc teorie. To ze Denon odtwarza mpeg-4 jest bezdyskusyjne. Ma "zlegalizowany" divx 6 - ultra, divxowego VOD-a ...ano prawda ale to samo maja Samsungi, Panasy czy inne takie.
To oczywiscie dziwne ze legalny sposob dystrybucji (grupa udostepnia technologie, m.in VOD i jest normalnie, legalnie dostepna w konsumenckich produktach) postanowiono wysiudac z najnowszej generacji playerow. IMHO ciagnie sie smrod za divx-em i stad brak mozliwosci odtwarzania tego typu plikow w nowych odtwarzaczach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
najpierw aplikujesz mi kropelki a pozniej potwierdzasz to co w gruncie rzeczy napisałem.... ?

Pisanie DZISIAJ o tym czy Denon (Pioneer, SOny i reszta towarzystwa) bedzie czy nie bedzie czytac tego czy tamtego formatu jest niczym wiecej jak wrózeniem z fusów !!! Pierwsze modele ZAWSZE są modelami na których producent sonduje rynek. Z czasem dopiero modele te są poprawiane i dodaje się im dodatkową funkcjonalność
5 lat temu nikt z tu obecnych nie posądzałby Denona o implementację DIVXa wogóle ... i co ?! Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wyczytałem to Pioneer BDP-LX70 nie tylko czyta divixy ale i jest w stanie strimować ten format przez port Ethernet.
Były nawet jakieś zdjęcia przedstawiające eksploracje dysku twardego via ethernet - ale nie dam sobie uciąć głowy czy to aby nie fake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

[quote name='mobor' post='47300' date='14.05.2007, 16:00 ']powtarzam znowu BREDZISZ[/quote]

Po pierwsze zapytaj naszego admina jakim mam w domu sprzęt do testów albo ... popatrz na zamieszczane przeze mnie zdjęcie to sam się dowiesz :P . Tak jak pisałem gdzie indziej - Denon zjedzony na śniadanie.

Po drugie jak dyskutujesz to odpowiadaj proszę na zadane pytania a nie foruj teorie (odsyłam do wątku nt. ilości posiadanych przez Ciebie i słuchanych płyt SACD - ten o playerze CD firmy SONY, ten z trzema piątkami :lol::( .

Po trzecie i ostatnie szanuj zdanie starszego i starszego stażem HD-Maniaka :lol::lol::lol: (uff. to było poniżej pasa, mam nadzieję, że Cię jaja nie bolą :) ).

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Pozdro

PS. Denon forever. Sprzedaję swojego Marantza. Upppps, one som z tej samej stajni :(:lol:;)

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Nie zwykłem drapać sie po jajach ale nie lubię w takich sytuacjach pozostawać dłużny

EOT Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie ale ja tylko chcialem sie dowiedziec kiedy denon moze wypuscic na rynek playera br lub hd-dvd a nie interesuje mnie czy ten odbiornik bedzie mial divixa czy nie bo mi chodzi o to zeby byla jakosc a nie ogladanie jakichs scinek z internetu dwa tygodnie przed premiera w kinie. Nie po to wydalem pieniadze na porzadny sprzet zeby teraz na nim ogladac badziewie. a divix mam tak i tak w dvd denona. Wiec kiedy wyjdzie cos na rynek i w jakim napedzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...