Skocz do zawartości
psychoderyna

[soundbar] JBL Bar 3.1 czy Philips TAB8805/10

Rekomendowane odpowiedzi

 

Kupuje telewizor LG OLED55CX3LA i chciałem sprawić sobie do niego nagłośnienie i tu mam dylemat. 

 

Do wyboru mam :

 

JBL Bar 3.1 specyfikacja i cena : 

 

https://www.euro.com.pl/soundbar-speakerbar/jbl-bar-3-1.bhtml#opis

 

Philips TAB8805/10 specyfikacja i cena : 

 

https://www.euro.com.pl/soundbar-speakerbar/philips-tab8805-10-soundbar-3-1-atmos-philips.bhtml#opis

 

 

 

... o ile sporo można poczytać o JBL o tyle o Philipsie nie wiele jest recenzji i opinii. Soundbar będzie umieszczony w salonie 25m2. TV na ścianie, pod nim na komodzie cały zestaw (może z racji ze subwoofer jest bezprzewodowy będzie stał z drugiej strony pokoju) . Pokój na piętrze. Podłoga z paneli, pod nimi deski i płyty OSB (nie wylewka). Ktoś może coś doradzić ewentualnie coś bliżej powiedzieć o nagłośnieniach philipsa?

 

JBL juz na pierwszy rzut oka ma większy, solidniejszy i cięższy subwoofer z głośnikiem skierowanym w podłogę. Nie wiem czy przy mojej podłodze (bez wylewki) nie będzie to kłopot z przenoszeniem drgań itd. Phipips z kolei jest droższy, ale tu cena może być  wyższa z uwagi na funkcje multiroom, gdzie raczej zakupionego zestawu soundbara nie będę poszerzał o dodatkowe głośniki itd. 

 

Na TV będzie głównie będzie netflix oraz jakieś materiały na youtube prawdopodobnie tez muzyka z youtube. Z tego co wiem oba zestawy dają możliwość sterowania jednym pilotem od TV z uwagi na obsługę HDMI ARC na czym mi głównie zależy.

 

Wątek jest też na Facebooku, ale na przyszłość gdyby ktoś szukał informacji może się na forum też przydać.

 

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...