Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Szukam telewizora 43" - 50". Chciałbym sie zmieścić w 2000zl i z jednej strony wolalbym uniknąć dokładania po 200zl, bo tak mozna dokładać w nieskonczoność, ale z drugiej strony, jesli jest jakis model, do ktorego dorzuce 10-15% ceny, a otrzymam 100% jakości wiecej, to bym sie zdecydował.

Obecnie mam jakas starą jak świat plazmę 42" Samsunga HD i powiem szczerze, ze nie zmianialbym, ale cos mi sie zaczyna sypac, bo jak jest zimny, to ma duzo czarnych pixeli. Jak sie zagrzeje, to jest ok, ale jest to irytujące. Ojciec ma Philipsa 55" z Ambilight i telewizor jest bardzo fajny, tylko to jakis wysoki model, bo pare lat temu dal za niego chyba 3700zl.

Telewizor podpiety jest pod prosty dekoder HD + oglądam czesto filmy FullHD z laptopa. Narazie wy mam konsoli i raczej miec nie bede, ale jesli jednak mi sie cos odwidzi, to dobrze by bylo miec na wszelki wypadek niski input lag, ale to nie jest dla mnie ważna sprawa.

Ponizej lista, która sobie namierzyłem, byłbym bardzo wdzieczny o poradę i jest otwarty na inne propozycje. Z góry dzieki!

50":

PHILIPS 50PUS6754

Philips 50PUS7855 - jaka jest roznica miedzy tym, a tym pierwszym Philipsem?

Samsung UE50RU7472U - Samsung jak to Samsung, wydaje sie bezpieczną opcja, wyglada spoko, a do tego lubie ta firmę.

Panasonic TX-50HX580E - ten Panasonic wyglada ciekawie, ale nie ma o nim na necie dosłownie nic (na forum rówież), czy to jakis nowy model, czy po prostu nikt nie kupuje Panasoniców?

TCL QLED 50C715 - tutaj jest QLED, co wydaje sie ciekawa opcją w cenie do 2000zl?

49":

LG 49UM7400

43"

LG 43UM7600

Philips 43PUS8505/12 - do konca niedzieli jest na niego promocja 1899zl

Xiaomi Mi 4S 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...