Skocz do zawartości
jan Wrona

Projektor 4k kino domowe plus trochę gier do 6000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam ciekawego projektora 4K do kina domowego i sporadycznie gry na PS.

Mam ekran 150 cali (esmart) a obecny projektor FHD wisi ok 4,9 m od ekranu.

Zastanawiam się nad Epson Eh-Tw7000

Czy ten model jest ok czy w tym budżecie polecacie coś ciekawszego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mając podobny wybór zdecydowałem się na tw7000... pod kątem 4k i gier jest jeszcze rokująca optoma uhd 30/uhd42... ale ma jedna dla mnie abstrakcyjną i denerwujacą funkcjonalność... gdy przełacza się pomiedzy trybami wyświetlania jakby odcina ekran>robi się czarny i wyłącza chłodzenie co mnie irytowałem gdy np. zaczynając film wychodząc z menu to się na sekunde-dwie/chwile "wyłacza" by "sfokusować" na np 4k i tak "cyka" przy tych zmianach... dla mnie irytujace. I to chyba wsio pod kątem 4k i gier w <6k...

Edytowane przez marioking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a zadowolony jesteś z tego 7000?

jak Ci się go użytkuje, nie zacina się przy szybszych grach, jak ogólnie oceniasz jakość obrazu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że to jest tylko pseudo 4k i HDR ale dla mnie to de facto pierwszy projektor poza jakimś starym pożyczonym na chwile... po tamtym ten jest super... ale dla osob doświadczonych może to być "bee"... jako dyletant początkujący uważam że jest spoko... nic mnie w nim nie denerwuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zastanawiam się czy jest sens kupować projektor gdzie 4K jest skalowane bo się może okazać że różnica w porównaniu z moim FHD nie jest warta tych pieniędzy.

Muszę się gdzieś umówić żeby obejrzeć jak to w rzeczywistości wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skalowanie w Epsonie 7000 robi robotę, za tą kasę nie ma nic lepszego bardzo duża regulacja na obiektywie i to że jest wręcz polecany do dużych przekątnych sprawia że nie ma konkurencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...