Skocz do zawartości
Łukasz L

Sony WF665 w sypialni/ obraz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Po dłuższym poszukiwaniu tv do sypialni zakupiłem wczoraj Sony WF665 i od razu po rozpakowaniu przystąpiłem do ustawiania (tv bez 4K ale w jednym z testów na necie opisano go jako '4k killer' mający dobry kontrast i odwzorowanie barw).

Sprzęt głównie będzie służył do YT, Netflixa, Ipli i oglądania filmów z USB ( telewizji raczej nie będę podłączał bo musiałbym kupić wewnętrzną antenę)

Obraz na kilka różnych sposobów starałem się ustawiać ( tryby podstawowy, żywy i ustawienia własne) - wciąż mam wrażenie że nie uzyskam takiego obrazu jaki chciałbym, porównuję go wciąż z moim Panasonic EX700 którego mam w salonie gdzie obraz jest extra (jak za tą cenę).

Jakieś porady odnośnie ustawień obrazu? ktoś może się podzielić własnymi ustawieniami ? 

Czy to moja oko przyzwyczajone jest do ustawień w moim EX700 ? 

W sklepie brałem pod uwagę również Philips PUS6754 oraz Samsunga RU7102 ale zwrócono moją uwagę na Sony...tv oczywiście mogę zwrócić, bo zastanawiam się czy jest wart tych 1600 zł. Mam również okazję kupić używany EX700 ....

 

Będę wdzięczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Właśnie wróciłem z marketu z elektroniką mającego 'EURO' w nazwie gdzie doradca klienta uświadomił mi że TV Sony które zakupiłem ma matrycę IPS a nie VA (podobno te modele z 2018 roku miały VA a te z 2019 lub 2020 mają IPS) ...ale że to w tej cenie i tak najlepszy wybór bo wszelkie Samsungi i Philipsy będą w tym budżecie gorsze.

 

Teraz zastanawiam się nad zwrotem i zakupem Panasonica FX700 lub GX700 czy GX800 ew Sony xe8005 lub HF....i tu mam kolejną wątpliwość bo doradca w sklepie powiedział żę np. Panasonic ex700 od fx700 nie różni się NICZYM prócz tego że to seria na inny rok...no zaskoczył mnie tym, bo wiem że jedne serie są mniej lub bardziej udane i różnie tv są też wyposażone. Będę wdzięczny za pomoc/porady.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...