Skocz do zawartości
Wozek

Sony KD-65XH9096 (5.000 zł) czy Samsunga QLED QE65Q80TAT  (5.486 zł ?)

Rekomendowane odpowiedzi

Podstawowa sprawa - ostrość obrazu przy dużej dynamice programy czyli głównie piłce nożnej :) mam dość smug i plam zamiast piłki w ruchu :) 
Co prawda już zarezerwowałem Sony KD-65XH9096 , choć po podłączeniu Canal Sport z meczem nie powaliło mnie jakoś specjalnie , ale do końca weekendu są super promocje i jest w cenie 4.999 zł :) , ale z lekka nagle zastanowił mnie model  Samsunga QLED QE65Q80TAT za 5.486 zł , czyli cena jak zwyczajowa Sonówki ( choć oczywiście niby przeceniony z 6.750 ?? ) ... jakiś opinie o tych modelach ? Do zgarnięcia za 4.500 jest niższy model SAMSUNG QLED QE65Q74TAT ( w sumie biorąc pod uwagę , że mam soundbar, to może tez jest to wyjście z sytuacji ( ale wyższy ma znowy podświetlenie strefowe 8x, a ten 74TAT tylko (?) Dual LED ) .... jakieś ostatnie porady ?

Spoiler

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ... dzięki, za info sprawdzę, choć chyba nie mam pomysłu co kupić za to 500 :D;) 

Nie ma tego modelu w MM 😕 masz link, bo widzę tylko 75 i 85 cali ... skąd masz tą cenę jakis link ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja pociągnę temat,  bo poprzednie wpisy nic do tematu nie wniosły. Ktoś może porównać ww modele? Noszę się z zakupem 65" i chciałbym coś więcej się dowiedzieć od użytkowników. Testy testami ale nigdzie nie mogę znaleźć bezpośredniego porównania tych modeli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie już nie pamiętam, gdzie co czytałem, ale kupiłem w końcu miesiąc temu SONY, na początku myślałem, ze mnie ... trafi z ciągłym "strzelaniem" i resetowaniem się Androida np. podczas meczu lub apek Canal+, HBO ...ale jakieś 2 tygodnie pojawiła się aktualizacja niby z września (??)  i jak na razie problem zniknął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...