Skocz do zawartości
goldi69

Durne opakowania filmow Blu-Ray

Rekomendowane odpowiedzi

WItam czy tylko mnie to denerwuje ze nie dosc ze jakies balasowate sa opakowanie Blu-Ray to i robia je w roznych grubosciach (od slimow z filmami, przez wydania specjalne do gier na PS3), nie dosc ze nigdzie stojakow na to ustronstwo nie ma to jeszcze nawet jak wyjda to i tak beda lipnie wygladac o roznej grubosci i kolorze (why Sony nie pakuje w niebieskie opakowania giery tylko jakies mleczno-przezroczyste).

nie mailem jeszcze w reku opakowania z plyta HD DVD napiszcie czy tez ma znowu inny rozmiar niz BR?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie widziałem opakowań br ale te od hd dvd które mam wszystkie są takie same.

Autorus

[quote name='goldi69' post='45306' date='20.04.2007, 11:55 ']WItam czy tylko mnie to denerwuje ze nie dosc ze jakies balasowate sa opakowanie Blu-Ray to i robia je w roznych grubosciach (od slimow z filmami, przez wydania specjalne do gier na PS3), nie dosc ze nigdzie stojakow na to ustronstwo nie ma to jeszcze nawet jak wyjda to i tak beda lipnie wygladac o roznej grubosci i kolorze (why Sony nie pakuje w niebieskie opakowania giery tylko jakies mleczno-przezroczyste).

nie mailem jeszcze w reku opakowania z plyta HD DVD napiszcie czy tez ma znowu inny rozmiar niz BR?[/quote]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='goldi69' post='45306' date='20.04.2007, 10:55 ']WItam czy tylko mnie to denerwuje ze nie dosc ze jakies balasowate sa opakowanie Blu-Ray to i robia je w roznych grubosciach (od slimow z filmami, przez wydania specjalne do gier na PS3), nie dosc ze nigdzie stojakow na to ustronstwo nie ma to jeszcze nawet jak wyjda to i tak beda lipnie wygladac o roznej grubosci i kolorze (why Sony nie pakuje w niebieskie opakowania giery tylko jakies mleczno-przezroczyste).

nie mailem jeszcze w reku opakowania z plyta HD DVD napiszcie czy tez ma znowu inny rozmiar niz BR?[/quote]

Flimy Blu-Ray wychodza w niebieskich opakowaniach, gr opakowania jest znormalizowana (przynajmniej w UK nie widzialem innych). HD-DVD jest pakowane w takie samo pudelko, z ta roznica iz jest wisniowo-brazowe. Co do gier to mnie odpowiada ze wychodza w mlecznych opakowaniach - przynajmniej na polce mozna rozroznic co jest co.

Blu-Ray:
[url="http://www.dvd-and-media.com/dvd-cases-bluray.html"]http://www.dvd-and-media.com/dvd-cases-bluray.html[/url]

Hd-Dvd
[url="http://www.dvd-and-media.com/dvd-cases-hd.htm"]http://www.dvd-and-media.com/dvd-cases-hd.htm[/url]

pozdrawiam Edytowane przez reflect

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to jak BR i HDDVD maja ten sam rozmiar to jeszcze pol bidy, lipa tylko ze gry robia grubsze a filmy wersje specjalne to i dvd byl;y nie standardowych rozmiarow.

jak by ktos stojak gdzies na br i hddvd widzial to prosze o info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam takie jedno HD DVD Made in Japan ma wymiary i wygląd normalnego DVD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie kupa jest z filmami na BD bo ja mam większość slim a np. Casion 007 jest grube O_o (a może to dlatego, że dwie warstwy: Królestwo niebieskie też grube i też dwie ;p ale to chyba jednak przypadek.). Dziwna sprawa. Poza tym ja już mam nie domykające się pudełka: badziewiasty ten zawiasik ; / Przerost formy nad treścią!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem w sklepie te pudełka (nie mam jeszcze Blu raya) i nie jest tak źle ale rzeczywiście są dziwne. Nie mogłem otworzyć. Ale standard powinien być jeden a nie kilka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...