Skocz do zawartości
santo

Samsung z nowej serii R82

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawił się w sprzedaży Samsung z serii R82, który ma chyba zastąpić serię R72. Chciałem kupić LE 37R72B, ale zaczyna brakować w necie i te modele nie są już dostępne w wielu sklepach internetowych.
Model LE37 R82 B jest nieco droższy, ale ma za to 2 x HDMI i wg opisu lepszy kontrast. Nie moge jednak znaleźć informacji, czy też jest zastosowana matryca SPVA, na której mi zależy.

Pytanie więc do wszystkich - czy ktoś już widiał jak działa model serii R82 i czy ma opinię na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='santo' post='45266' date='19.04.2007, 20:49 ']Pojawił się w sprzedaży Samsung z serii R82, który ma chyba zastąpić serię R72. Chciałem kupić LE 37R72B, ale zaczyna brakować w necie i te modele nie są już dostępne w wielu sklepach internetowych.
Model LE37 R82 B jest nieco droższy, ale ma za to 2 x HDMI i wg opisu lepszy kontrast. Nie moge jednak znaleźć informacji, czy też jest zastosowana matryca SPVA, na której mi zależy.

Pytanie więc do wszystkich - czy ktoś już widiał jak działa model serii R82 i czy ma opinię na ten temat?[/quote]


Mieszasz nieco <_<

R82 na 3 HDMi, wersja S ma 2.

Różnice w kontraście 8000:1 a 7000:1 to między bajki bym włożył, takie wartości służą marketingowego uzasadnieniu różnić w cenie modeli.

Za to podstawowa różnica wersji S i R jest taka, że wersja tańsza ma okrojone menu. I to okrojone o funkcje które stanowią, przynajmniej dla mnie, spory plus tego TV.

Brak jest całego menu zaawansowanego, nie możemy sobie na ten przykład włączyć czy też wyłączyć opcji wyostrzania krawędzi. Nie wiem jaka różnica w cenie wchodzi w grę, ale ja raczej kupiłbym wersję R jak już, choćby dla samego dodatkowego HDMI, w myśl zasady : gniazd połączeniowych nigdy dość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...