Skocz do zawartości
Krzysztof Wąsala

Phillips 75PUS7354 + TAPB603 + głośniki BT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Zakupiłem parę dni temu telewizor Phillips 75PUS7354/12 oraz zestaw soundbar i subwoofer Phillips TAPB603/10. Oprócz tego w suficie mam zamontowane głośniki ArtSound FL501BT bezprzewodowe. Mam pytanie - jak podłączyć te dwa sprzęty, by audio grało jednocześnie przez soundbar i subwoofer oraz głośniki bluetooth w suficie? 

TV łączy się bezproblemowo z głośnikami ArtSound i gra przez nie, wycisza natomiast wtedy swoje głośniki (co naturalne) ale też i zestaw Phillipsa. Podłączałem soundbar i suba poprzez HDMI ARC jak i przez Bluetooth - działa i tak i tak. Niestety - dźwięk albo idzie albo po HDMI i nie działają głośniki w suficie, albo po bluetooth i działają głośniki sufitowe. Mogę też***podłączyć głośniki sufitowe i zestaw phillipsa po BT ale wychodzi na to, że po BT tylko jedno urządzenie może być podpięte w tym samym czasie (drugie jest "sparowane" ale nie ma statusu "połączone").

Dodawałem głośniki sufitowe jako "Inne" i też jako "Słuchawki" bo tylko te dwie opcje są - i w obu nie mogę uzyskać***dystrybucji dźwięku przez oba urządzenia. Proszę***o pomoc smile.gif

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez bluetooth w tym Tv jest obsługiwane jedno urządzenie więc nie podłączysz jednocześnie dwóch. W ustawieniach masz do wyboru przez co ma iść dźwięk i nie można wybrać jednocześnie aby dźwięk szedł przez bluetooth i inne złącze, oprogramowanie TV na to nie pozwala, albo używasz audio przez bluetooth lub przez wybrane złącze HDMI., optyczne lub słuchawkowe.

Edytowane przez novy66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...