Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, planuje kupić projektor laserowy xiaomi, i mam dwa pytania, liczę na Waszą pomoc.

1. Są dwie wersję tańsza biała i droższa czarna, wiecie czym one się różnią? Nie mogę na chińskich stronach znaleźć zaufanego źródła. 

2. Planuje mieć ekran malowany na ścianie, proszę o poradę jaką farbę najlepiej wybrać. Czy warto noxscreen? Czy wystarczy farba typu TIKKURILA FEELINGS INTERIOR? Jeśli tikurilla to jaki kolor? 

Dzięki! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pomalowaną jedną całą ścianę w salonie farbą Tikurila kolor H499 szara. Ściana podczas remontu miała mega dopieszczony aspekt gładkości - lampy od dołu i była szlifowana kilka razy.

Obraz jest bez zakłóceń. Kolory moim laickim okiem dobrze odwzorowane i kompromis pomiędzy bielą i czernią osiągnięty .

Salon ma duże okno po prawej stronie (właściwie całą ściana jest oknem) więc w dzień jak świeci słońce lub jest bardzo jasno - obraz mało widoczny. Sporadycznie oglądamy coś w trakcie dnia więc nie przeszkadza - mam rolety antywłamaniowe więc mogę zaciemnić jeśli jest taka potrzeba. W nocy obraz piękny, jasny a co najważniejsze mega duży - cała ściana przeznaczona na projekcje. A w dzień ściana estetycznie pusta.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na taką pustą ścianę, idealny byłby ekran ramowy alr. Drogi jest ale w twoim salonie, na pewno będzie efekt świetny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam od roku xiaomi mi laser 150 biały wersja EU kupiony w kraju. Przyjmuje sygnał 4K ale jego rozdzielczość to 1080 . Scianę mam pomalowaną  szarym nox screen . Wstepnie pomalowałem szarą tikurillą  w dzień było słabo po pomalowaniu noxem rewelacja. Ważne, sciana musi być idealnie równa!!

 trzeba pamiętać ,że wersja 4k występuje tylko w kolorze czarnym i jest w wersji chińskiej  co sporo komplikuje obsługę. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...