Skocz do zawartości
mattie

le40f71b+laptop

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pewien problem,otoz podlaczylem laptopa do wyzej wymienionego tv kablem d-sub przez zlacze pc i mam dziwna sprawe.Podczas gdy sie laduje winda obraz jest wyswietlany na ekranie tv natomiast po chwili pojawia sie komunikat dostrajanie i za chwile brak sygnalu-obraz czarny :) Mial moze ktos podobny problem? Wiecie moze jak ten problem rozwiazac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='mattie' post='44895' date='16.04.2007, 10:03 ']Witam mam pewien problem,otoz podlaczylem laptopa do wyzej wymienionego tv kablem d-sub przez zlacze pc i mam dziwna sprawe.Podczas gdy sie laduje winda obraz jest wyswietlany na ekranie tv natomiast po chwili pojawia sie komunikat dostrajanie i za chwile brak sygnalu-obraz czarny :lol: Mial moze ktos podobny problem? Wiecie moze jak ten problem rozwiazac?[/quote]

Trochę więcej danych - jaka karta graficzna, jaka rozdzielczość... Wydaje mi się że to właśnie o rozdzielczość się rozchodzi. Spróbuj potraktować LCD jego natywną rozdielczością

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm a ustawiales cos w laptopie ?? znaczy czy 2 ekran uaktywniles ? Edytowane przez outsider102

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Markcox' post='45033' date='17.04.2007, 14:25 ']Trochę więcej danych - jaka karta graficzna, jaka rozdzielczość... Wydaje mi się że to właśnie o rozdzielczość się rozchodzi. Spróbuj potraktować LCD jego natywną rozdielczością[/quote]

karta graficzna nvidia geforce go 7600,rozdzielczosc-1440na900pxeli-- sorka ale nie bardzo czaje z ta natywna rozdzielczoscia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustaw taką roździelczość jaką ma tv.
Matryca ciekłokrystaliczna składa się z komórek, których liczba odpowiada zalecanej rozdzielczości obrazu (tzw. rozdzielczość natywna). Rozdzielczość natywna jest więc rozdzielczością maksymalną.
czy tylko ja mam google..????

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...