Skocz do zawartości
  • 0
QC Steady

Sharp 65BL2EA - utrudnienia w korzystaniu z listy przeglądania kanałów

Pytanie

Witajcie, bardzo was proszę o pomoc w tej sprawie, mój poziom irytacji sięga zenitu.

Zakupiłem Sharp 65BL2EA, póki co obecnie jest podłączony do anteny w domu więc cyfrowa naziemna. TV skonfigurowany kanały posortowane. Zawsze nawigowałem klikając OK na pilocie po liście kanałów (OMG przecież każdy TV ma taką funkcję), jednak w tym modelu pojawia się duża niedogodność. Mianowicie gdy wchodzę na kanał jakikolwiek TVP to po chwili pojawia się w dolnym prawym rogu komunikat jakiś reklamowy od TVP "Bądźmy razem telewizja naziemna wejdź i zobacz" i teraz uwaga, po zniknięciu tego komunikatu po około 3 sek. na pilocie już nie działa funkcjonalność przycisku OK i nawigowania po liście. wszystkie inne kanały działają bez tej niedogodności (później już tylko zostaje przełączanie z kanałów TVP ręcznie góra dół lub numerycznie, aż do momentu kiedy wejdzie na inny niż TVP później funkcjonalność listy na pilocie działa ponownie).

Dodam jeszcze, że po wyłączeniu połączenia WiFi nie ma tego problemu na kanałach TVP - po prostu czegoś nie łączy. Boże błagam was pomóżcie mi to wyłączyć, ale tak żebym nie musiał neta w TV wyłączać, aż nie wierzę, że tego nie da się jakoś wyłączyć. Zdarzyło mi się chyba ze 2 razy nie wiem jak, że był net podłączony a funkcjonalność na liście działała przy TVP 1 HD itp. Może to powoduje jakaś aplikacja która się łączy od TV, proszę o pomoc, może ktoś z tym walczył ???? w załączeniu zdjęcia

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Dla tych którzy będą poszukiwać rozwiązania, problem powodował hbbTV, po wyłączeniu wszystkiego co dotyczy problem nawigowania ustapił. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...