Skocz do zawartości
Czolgu

TV 50-55 cali do około 1500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Tak jak w temacie, szukam TV 50-55 cali do około 1500zł.

TV głównie do Netflixa, HBO GO, YT, sporadycznie ps4.

 

Brałem pod uwagę TCL 50EP680/55EP640

Ale może doradzicie coś lepszego.

 

Z góry dziękuję za podpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Czolgu napisał:

 

Witam,

 

Tak jak w temacie, szukam TV 50-55 cali do około 1500zł.

TV głównie do Netflixa, HBO GO, YT, sporadycznie ps4.

 

Brałem pod uwagę TCL 50EP680/55EP640

Ale może doradzicie coś lepszego.

 

Z góry dziękuję za podpowiedzi.

 

https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/telewizory/telewizor-sharp-led-50bl5ea?gclid=EAIaIQobChMIhtjZ3O6H6QIV2KSaCh1tJA4mEAQYAyABEgIdmvD_BwE&gclsrc=aw.ds Może Sharp ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Czolgu napisał:

Dźwięk akurat nie będzie problemem, mam kino domowe.

Aaa  rozumiem . Spoko to TCL które wymieniłeś , jeśli chodzi o obraz niczym nie odbiegają od Sharpa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Powiem Ci tak. Jestem posiadaczem TCL 50EP680 od piatku i musze przyznac, ze robi na mnie dobre wrazenie. Oczywiscie biore pod uwage sotsunek ceny do jakosci. Konfiguracja wyswietlania obrazu ma duze mozliwosci i sadze, ze kazdy wyreguluje tv pod swoje oczekiwania. Co do dzwieku, to u mnie gra po kablu optycznym z amplitunerem Onkyo + zestaw glosnikowy Magnat i nie ma zadnych problemow. Zadnego opoznienia dzwieku nie zarejestrowalem. Faktycznie kilka nie do konca dobrze dzialajacych ficzerow jest, m.in. uplynnianie ruchu, po wlaczeniu ktorego obraz zaczyna mrugac. Na szczescie ja osobiscie nie lubie tego typu ulepszaczy, wiec kompletnie mi na tym nie zalezy. Moze w aktualizacji softu TCL poprawi ten feler. Pisze o tym, by byc jak najbardziej obiektywnym. Ten telewizor do ogladania TV, YouTube, Netflix i tego typu serwisow spisuje sie bardzo dobrze.

P.S. Sorry za brak polskich czcionek, ale cos mi klawiatura odmowila posluszenstwa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Czolgu napisał:

Dziękuję za odpowiedzi, zamówiłem TCL

Daj znac jakie sa Twoje wrazenia.

Obecnie szukam mozliwosci, informacji dokalibrowania tego TV aby jak najwierniej odzwierciedlal kolory. Jest soft, wypuszczony przez TCL, na android/ios do autokalibracji tv ale niestety dostepny tylko w USA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Daj znac jakie sa Twoje wrazenia.
Obecnie szukam mozliwosci, informacji dokalibrowania tego TV aby jak najwierniej odzwierciedlal kolory. Jest soft, wypuszczony przez TCL, na android/ios do autokalibracji tv ale niestety dostepny tylko w USA.
Spróbuj tutaj pobrać


https://m.apkpure.com/pl/tcl-ipq-engine-mobile-calibration/com.tcl.onetouch.ipq/download-apk-info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...