Skocz do zawartości
shafa

Władca Pierścieni - RTL - 8kwiecien2007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Czy Ktos to ogladal ??
Ja patzrylem z Zona jak wmurowany ...kanal nei nadaje niby w hd ale jestem ciekawy jaka to byla rozdzielczoc i jaki bitrate do tego DD 5.1.
To byl najlepszy sygnal jaki widzailem i nawet kanaly promocyjne wysiadaja.
Mam cyfre i nei wiem jak nadaje N tv.
A le biorac pod uwage ze RTL to kanal FTA i nie hd to powiedzail bym RESPECT !!!!

Mi to wystarcza i mam tv w sumie 37 cali jak w podpisie ..za niecale 5 tys teraz juz pewnie taniej z koncowki 2005 roku i na takim sygnale nie wystepuja zjawiska jak smuzenie, itp., kolory sa niesamowicie naturalne ,zadnego zludzenie ogladania wyblaklych kolorow przez mgle, dzwiek powala
...ciarki przechodza ....

pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zwykły,dobry przekaz w SD. Do wersji DVD jeszcze dużo mu brakowało więc nie wiem czym tu się zachwycać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedawno(kilka dni temu) na rtl leciala walka bokserska na zywo, oczywiscie DD 5.1 i na moim dreambox'ie tez jakosc tego SD byla niesamowita, az za dobra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='arsenal' post='44231' date='09.04.2007, 01:40 ']Zwykły,dobry przekaz w SD. Do wersji DVD jeszcze dużo mu brakowało więc nie wiem czym tu się zachwycać.[/quote]

jakosc dvd ?? chyba zartujesz ?? to chyba ogladales cos innego.
pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ty chyba oglądałeś jakąś kulawą wersję na DVD. Albo na Mancie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:).no to zalzezy co znaczy kulawa ..np star wars cala seria 6 sztuk jest kulawe?? ...a odtwarzacz yamaha ...chyab tez do mant nie nalezy....
fast and the furious tez mma oryginaly ...i tez tak nie wygladaly ..zaden film na cyfrze w hd tak nie wygladal ...
ale nie niewazne ...dla mnie ta jakosc byla godna pozazdroszczenia ...i panowie z cyfry i z polsatu i ntv powinni sie spytac panow z rtl jak oni to robia

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na RTL ogladam Formule 1. Dobra jakosc, na pewno jeden z lepszych kanalow SD, ale na 100 calowym ekranie juz wyraznie brakuje rozdzielczosci i daleko mu do HD. Wiekszosc czolowych programow niemieckich ma warta nasladowania jakosc obrazu, gorzej z jezykiem (przelaczam na pseudo 5.1 i sciszam centralny glosnik -komentarz slychac bardzo cicho ale silniki dosc wyraznie :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak formula byla w jakosci powedzialbym wlasnie sd ..i jakosc na rtlu jest tez sd i to widac ..ale wladca wczoraj ...ehhh nawet zona ogladnela ...po niemiecku ...choc ma nastawienie do tego jezyka bardzo zle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SHAFA zwracam honor, obejrzalem kawalek "Ligi dzentelmenow" na RTL. Dzwiek 5.1 a obraz lepszy niz wiekszosc programow na Discovery HD. Jak oni to robia ???? Przy takim SD moglbym spokojnie jeszcze pare lat zaczekac na telewizje HD :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Panowie...wszyscy macie rację.
Stara zasada "źródło-przesył-odbiór", zmiana jednego czynnika wpłynie na wrażenia końcowe... :(




[i]Ps - jakość RTL jest jeszcze lepsza (chodzi o naturalność...odbioru...), ale opiszę to kiedy indziej, jak fotki porobię.... .[/i]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złudzenie optycznie ? Zbiorowa halucynacja ? Nieee, to przyzwyczajenie do polskich kablówek i badziewia które nadają nasze "telewizje cyfrowe" ;)
Powiem Wam że taki sam efekt jest jak się zmieni okulary z 1.5 dioptrii za słabych na prawidłowe :( Świat staje się o wiele piękniejszy. Normalnie HD!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokłądnie ja patrzalem na tvn7 na suma wszystkich strachów a w tym czasie na rtl leciala liga dzentelmenow w jakosci super dd5.1 na sat1hd pila w hd i oczywiscie dd5.1 a na pro7hd nie wiem co to bylo ale w hd oczywiscie i dd5.1. 3 darmowe niemieckie kanaly ...moze i tam jest pelno reklam ...ale cos z tego wynika przynajmniej ...i wszedzie obraz 16:9
ale musze przyznac ze po ostatniej aktualizacji na dekoderzee cyfry hd do 56 jest na naszych kanalach sporo lepiej ...gdyby orzynajmniej na hbo i cyfrach puszczali dzwiek dd5.1 ...ehhh zawsze czegos brakuje. Edytowane przez shafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ja pamietam jak z kabla (Aster) ogladalem F1 na RTL czy mecze ME to zawsze niemieckie transmisje mialy 5x lepsza jakosc obrazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nagrany kawalek Star Trek (podobno HD z Pro 7) i porownuje to do Ligi Dzentelmenow (podobno SD). To ja juz wole SD :) Czy to mozliwe ze Star Trek byl upskalowany do HD z DVD i dlatego ma taka wyraznie gorsza jakosc niz Liga ? A tak nawiasem mowiac to SAT 1 i PRO 7 to troche przypominaja cyfre z tymi szumnymi zapowiedziami HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...