Skocz do zawartości
Portowiec

QLED TCL 65X815 vs TCL 65EP680 Directled vsTCL 65EC780 Edgeled Jakość vs Cena

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie ogólnie o marce TCL a w szczególności modelu QLED TCL 65X815

 Directled jest lepsze od Edgeled. Ale to zależy od oprogramowania tv. Jak jest z modelami TCL 65EP680 Directled vsTCL 65EC780 Edgeled

TCL 65X815i oraz TCL 65EC780 mają Sounbar

TCL 65EP680  jest bez Sounbara. Można go dokupić, wiec zintegrowany z TV nie jest niezbędny, ale to zawsze dodatkowy atut

Szukam telewizora. Około 65" Głownie chodzi o jakość vs cena.

Jakieś inne modele i producenci.

Telewizor będzie używany do oglądania YouTube i innych przez internet, również do przeglądania stron atutem jest pilot z wyszukiwaniem głosowym.  

Kablówka. Czasem sport-głównie sporty walki, mało piłki nożnej.

Nie będzie używany do gier.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 TCL to chińska marka kupili thomsona jak to z każdą firmą możesz trafić bubel albo świetny produkt który posłuży Ci lata, ale Za te pieniądze kolego to dużo bardziej polecam Ci  dopłacić tysiaka do Sony XF90 albo zejść do 55 cali i wtedy np LG c9 ;)

  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Damianos19932 napisał:

 dopłacić tysiaka do Sony XF90 albo zejść do 55 cali i wtedy np LG c9 ;)

TCL 65X815 to Qled

Sony XF90 65" Cena 4Tyś to LED z technologią X-tended Dynamic Range™ PRO tak to reklamuje Sony " Ciesz się pięknymi nocnymi widokami, pełnymi jasnych świateł i głębokiej czerni. Dzięki sześciokrotnie większemu kontrastowi niż w przypadku zwykłych telewizorów.

Ktoś  wie jak ta technologia dzała w praktyce?

LG c9 55" Cena 5100zł to OLED z tego co czytałem.  Oledy się wypalają, ale obraz jest dożo lepszy, nie jestem maniakiem kina dlatego pomyślałem o Qled obraz nie aż tak dobry jaw w Qled ale czerń lepsza niż w zwykłych LED.

Dzięki za odpowiedz Sony XF90 65 dopisałem do listy TV nad którymi się zastanawiam.

 

Co sądzicie o 65EP680 Directled vsTCL 65EC780 Edgeled.

Modele sporo tańsze od wymienionych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Portowiec napisał:

TCL 65X815 to Qled

Sony XF90 65" Cena 4Tyś to LED z technologią X-tended Dynamic Range™ PRO tak to reklamuje Sony " Ciesz się pięknymi nocnymi widokami, pełnymi jasnych świateł i głębokiej czerni. Dzięki sześciokrotnie większemu kontrastowi niż w przypadku zwykłych telewizorów.

Ktoś  wie jak ta technologia dzała w praktyce?

LG c9 55" Cena 5100zł to OLED z tego co czytałem.  Oledy się wypalają, ale obraz jest dożo lepszy, nie jestem maniakiem kina dlatego pomyślałem o Qled obraz nie aż tak dobry jaw w Qled ale czerń lepsza niż w zwykłych LED.

Dzięki za odpowiedz Sony XF90 65 dopisałem do listy TV nad którymi się zastanawiam.

 

Co sądzicie o 65EP680 Directled vsTCL 65EC780 Edgeled.

Modele sporo tańsze od wymienionych

Mam Sonego XF90 i działa w porządku , czernie są dobre i android ma swoje plusy .  Oledy się wypalają jak oglądasz 10 h jeden program ale rozumiem tez bym się wytrzymał z tą technologią .  Sam musisz podjąć decyzje czy wziąć tańszy model i przymknąć oko na jakieś niedogodności w oglądaniu czy dopłacić .

  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...