Skocz do zawartości
  • 0
Roobertt

Nagrywarka DVD

Pytanie

Prosze o napisanie w prostym i zrozumiałym języku czym te modele się różnią LG RH278H i RH188

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
[quote name='Roobertt' post='43915' date='04.04.2007, 13:51 ']Prosze o napisanie w prostym i zrozumiałym języku czym te modele się różnią LG RH278H i RH188[/quote]

najważniejsze są 2 różnice
1. wielkość HDD
2. w 278H
Złącze HDMI (576i, 576p, 720p, 1080i)
USB Plus (MP3, JPEG, DivX)
wg.nowetrendy.pl /nie chciało mi się tego skracać/
"Do komunikacji z innymi urządzeniami przygotowany jest cały komplet złączy. Poza standardowymi godnymi uwagi są złącza Fire-Wire, USB Plus dzięki któremu można połączyć nagrywarkę z pamięcią Flash lub odtwarzaczem MP3 po to aby przenieść zdjęcia, muzykę lub filmy. Producent oczywiście nie zapomniał o niezbędnym w tej klasie urządzeń wyjściu HDMI. Wbudowany Upscaler umożliwia przesyłanie sygnału w standardzie 1080i, natomiast system Simplink pozwala na korzystanie z nagrywarki za pośrednictwem pilota telewizora. Całość zamyka Proste Menu i przydatne funkcje takie jak PIP czy jednoczesny zapis i odczyt."

pozd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dzięki ale nadal wszystkiego nie kumam więc naprawde ciemny jestem w tym temacie ;) kupie chyba najprostszą ale z dyskiem jak mi ktoś podpowie jaką to będe wdzięczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

[quote name='Roobertt' post='44049' date='06.04.2007, 08:25 ']kupie chyba najprostszą ale z dyskiem jak mi ktoś podpowie jaką to będe wdzięczny[/quote]

napisz jaki masz TV - jeżeli masz TV z HDMI to powinieneś kupić nagrywarkę z HDMI - nawet nie wiesz jaka jest różnica w obrazie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

[quote name='jarwisz' post='44062' date='06.04.2007, 13:10 ']napisz jaki masz TV - jeżeli masz TV z HDMI to powinieneś kupić nagrywarkę z HDMI - nawet nie wiesz jaka jest różnica w obrazie ;)[/quote]

a one mają wejście HDMI??

a może to TV ma lepszy skaler?

@jarwisz
właśnie to chciałem zobaczyć.... jak komuś pomagać to jaśniej musimy pisać o co nam chodzi. ja wiem że miałeś na myśli wyjście HDMI z dvd ale on chyba nie....

Edytowane przez hiszpan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
[quote name='hiszpan' post='44067' date='06.04.2007, 15:09 ']a one mają wejście HDMI??

a może to TV ma lepszy skaler?[/quote]

LG RH278H MA WYJśCIE hdmi a TV powinien mieć wejście HDMI
dalej nie wiem jaki masz odbiornik TV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

[quote name='jarwisz' post='44071' date='06.04.2007, 15:56 ']LG RH278H MA WYJśCIE hdmi a TV powinien mieć wejście HDMI
dalej nie wiem jaki masz odbiornik TV[/quote]
Lepiej nie pytaj narazie mam 21 calowy lg no ale szukam okazij aby kpić 37 cali za 3000zł ;) mało oglądam dvd a nagrywarke chce aby nagrywać coś co niemoge oglądnąć bo dzieciaki zawracają głowę lub zgrać z kamery ale analogowej jakiś materiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
obecnie jest sporo nagrywarek
najlepsze parametry ma np PANASONIC DMR-EH65
ale ja Ci polecam LiteOn 5045/160GB HDD/ + alternatywny soft i robisz co tylko chcesz bez żadnych ograniczeń - nawet kodowanie jej nie staszne
jej plusem jest cena a jedynym minusem to brak HDMI ale jak widzę na razie Ci nie jest potrzebny

pozd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...