Skocz do zawartości
nowson

Sony KD-85XG9505 a może coś lepszego w tej cenie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć 

Mogę mieć Sony KD- 85XG9505 za ok 12500 PLN. Czy jest jakaś lepsza alternatywa w tej kasie???? Jakiś Samsung qled???

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w Norwegii i tutaj odziwo jest teraz taka cena.

Ps. Już mam go w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam w Norwegii i tutaj odziwo jest teraz taka cena.

Ps. Już mam go w domu.

 

I jak wrażenia?

Co wpisałeś do niego?

 

Rozważam ten tv w rozmiarze 85.

 

Jaki sklep w Norwegii ma taka cenę? Zobaczę czy idzie ściągnąć :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie nic nie wpisałem bo muszę znaleźć jakieś ustawienia w necie.

Wrażenia mega pozytywne 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, nowson napisał:

Narazie nic nie wpisałem bo muszę znaleźć jakieś ustawienia w necie.

Wrażenia mega pozytywne 

Sorry, autokorekta:

Co wpiąłeś do niego - Konsola, Apple TV jakaś norweska satelita? Blu-Ray?

Faktycznie sprawdziłem sklep elkjop.no i cena 29 990 koron daje jakieś 12 750zł. Cena sztos.

https://www.elkjop.no/product/tv-og-bilde/tv/31228/sony-85-xg95-4k-uhd-led-smart-tv-kd85xg9505

Znasz jakieś możliwości przewiezienia TV z Norwegii do PL?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka cena będzie jak sam poń pojedziesz. Czyli dojdą koszty benzyny, prom i hotel. Poza tym do przewiezienia 85" będziesz potrzebował duże auto.

A jak zakupisz przez net to licz się z dodatkowym wydatkiem 23% VAT poniewaz Norwegia nie jest w Unii Europejskiej.

A jak jedziesz autem to na granicy Norwegii ze Szwecja nie ma żadnej kontroli. Mało tego, jesli weźmiesz odpowiedni rachunek w sklepie (jesli sklep Ci taki wystawi) to na granicy odliczysz jeszcze norweski VAT po uwzględnieniu prowizji. Więc warto sklep zapytać i rozważyć wyprawę do Norwegii. Chyba, że ten sklep jest na Nordkap :) .

Pozdro

 

EDIT: siedziba główna Elkjøp Norge AS jest w Oslo. Nie jest źle.

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taka cena będzie jak sam poń pojedziesz. Czyli dojdą koszty benzyny, prom i hotel. Poza tym do przewiezienia 85" będziesz potrzebował duże auto.
A jak zakupisz przez net to licz się z dodatkowym wydatkiem 23% VAT poniewaz Norwegia nie jest w Unii Europejskiej.
A jak jedziesz autem to na granicy Norwegii ze Szwecja nie ma żadnej kontroli. Mało tego, jesli weźmiesz odpowiedni rachunek w sklepie (jesli sklep Ci taki wystawi) to na granicy odliczysz jeszcze norweski VAT po uwzględnieniu prowizji. Więc warto sklep zapytać i rozważyć wyprawę do Norwegii. Chyba, że ten sklep jest na Nordkap  .
Pozdro
 
EDIT: siedziba główna Elkjøp Norge AS jest w Oslo. Nie jest źle.


Może ktoś ogarnięty w temacie jest chętny do organizacji wycieczki po kilka sztuk?
Udostępnię auto dostawcze :)

Po jedna sztukę mało opłacalne ale po 5?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Warszawy do Oslo jest 1200 km. Razy dwa to 2400 km czyli ok. 240 l paliwa czyli ok. 1200 zł po cenach polskich. W w Szwecji i w Norwegii paliwo drogie, ok.8 zł/l. Potrzeba będzie tam zakupić ok. 60 l. Czyli razem paliwo wyjdzie ok. 1400 zł. Do tego koszt promu to ok. 500 zł razy dwa czyli kolejne 1000 zł. Licze za osobówkę, furgonetka może byc droższa. Minimum jeden hotel po drodze w Norwegii lub Szwecji to kolejne 200-400 zł. Czyli razem Jakies 2700 zł.

Dla jednej sztuki się nie opłaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...