Skocz do zawartości
Jos

XG9505 Update do android 9

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o odpowiedź.

W którym miejscu ustawień w tv sprawdzę jaką mam obecnie zainstaliwaną wersję androida? Co tam powinno być napisane? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Zbigniew72 napisał:

Proszę o odpowiedź.

W którym miejscu ustawień w tv sprawdzę jaką mam obecnie zainstaliwaną wersję androida? Co tam powinno być napisane? 

Ustawienia , informacje , wersja Androida , wersja 9 chyba .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. 

Pytam, bo u mnie wygląda to tak jak na załączonych zdjęciach.  Tzn. nigdzie nie ma sformułowania 'Wersja Androida ' tylko poprzez: ,,Home (na pilocie) - Ustawienia - Informacje'' w  polu ,Wersja' jest napisane: 8.0.0

Pomimo ustawienia na ,Automatycznie sprawdzaj dostępność aktualizacji ' oraz ręcznej Aktualizacji  oprogramowania otrzymuję komunikat 'Oprogramowanie jest aktualne'.

W związku z tym moja wątpliwość,  gdzie i jak jest opisana aktualna wersja Androida i jak można zaktualizować telewizor do najnowszego Androida 9.

20200418_093146.jpg

20200418_093251.jpg

  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Zbigniew72 napisał:

Dziękuję. 

Pytam, bo u mnie wygląda to tak jak na załączonych zdjęciach.  Tzn. nigdzie nie ma sformułowania 'Wersja Androida ' tylko poprzez: ,,Home (na pilocie) - Ustawienia - Informacje'' w  polu ,Wersja' jest napisane: 8.0.0

Pomimo ustawienia na ,Automatycznie sprawdzaj dostępność aktualizacji ' oraz ręcznej Aktualizacji  oprogramowania otrzymuję komunikat 'Oprogramowanie jest aktualne'.

W związku z tym moja wątpliwość,  gdzie i jak jest opisana aktualna wersja Androida i jak można zaktualizować telewizor do najnowszego Androida 9.

20200418_093146.jpg

20200418_093251.jpg

Rozumiem , producent widocznie jeszcze nie wydał oficjalnej aktualizacji . Możesz poszukać na stronie producenta informacji o aktualizacji i tam powinien być plik do pobrania . Pobierasz go na pendrive , po skończeniu pobierania podłączasz pendrive pod USB w swoim tv włączasz go i czekasz . Wyskoczy informacja akceptujesz warunki itp . Tv się zrestartuje i będziesz miał nowego Androida . By the way jak tam sprawdza się tv zadowolony ?

Edytowane przez Damianos19932

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli, jeżeli zostanie zainstalowany Android 9, to w polu ,Wersja' powinno być napisane 9.0 ?

Co do samego telewizora.

Jestem zadowolony. Dlaczego Sony z Androidem?  Dlatego że  trzy lata temu kupiłem Sony na tym systemie  swojej siostrze. No i się przekonałem, do Sony i do Androida.  Poprzednio miałem Samsunga 32" z 2005 r. Po zakupie przez tydzień przyzwyczajałem się do rozmiaru i teraz uważam że jest w sam raz (ok. 2 m od ekranu). Podsumowując rzeczowo i konkretnie wszystkie zalety techniczne  telewizora:  jestem bardzo zadowolony. 

Acha jeszcze jedno, nie oglądam telewizji antenowej, tylko treści z aplikacji telewizora.

Pozdrawiam 

Edytowane przez Zbigniew72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Zbigniew72 napisał:

Czyli, jeżeli zostanie zainstalowany Android 9, to w polu ,Wersja' powinno być napisane 9.0 ?

Co do samego telewizora.

Jestem zadowolony. Dlaczego Sony z Androidem?  Dlatego że  trzy lata temu kupiłem Sony na tym systemie  swojej siostrze. No i się przekonałem, do Sony i do Androida.  Poprzednio miałem Samsunga 32" z 2005 r. Po zakupie przez tydzień przyzwyczajałem się do rozmiaru i teraz uważam że jest w sam raz (ok. 2 m od ekranu). Podsumowując rzeczowo i konkretnie wszystkie zalety techniczne  telewizora:  jestem bardzo zadowolony. 

Acha jeszcze jedno, nie oglądam telewizji antenowej, tylko treści z aplikacji telewizora.

Pozdrawiam 

Zgadza się będzie napisane 9.0  . Rozumem ja również posiadam Sony model XF i jestem zadowolony . 
pozdrowienia 

Edytowane przez Damianos19932

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...