Skocz do zawartości
Sebastian Pindel

TV 65' do uniwersalnego użytku

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze by miec 11tys wziac dwa a później jednego oddac. Widziałem demo q70 i ladny obraz, musze pójść z dyskiem i podpoac jakis film, o tyle faknje ze w mm stoi xg950 obok q70 :) cena q70 mniejsza niz sonego. Ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Denerwujący fakt że samsung ma takie problemy z tymi kodekami i nie odpali z dysku avi,divix dts więc mega lipa jak za taką kase..
Randomowy LG sobie z tym pewnie poradzi zapewne,i dziwie się że nie ma nic co może konkurować z tymi dwoma telewizorami.
-LG 65SM9010
-PHILIPS 65PUS8303/12
To dwa telewizory które sa dostępne w MM do 6tyś w 65calach,ktoś może ma wymieniony model i długo się zastanawiał co wybrać?🤣😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zdecydowanie 65 na ściane,55 będzie za mały jak na odległość ponad 3m a 65 w oledzie to już koszt raczej od 6tyś w góre jak dobrze się trafi myślę?😏

No i też zawsze jest ta niepewność z tym OLEDEM czy napewno robię dobrze i czy się coś nie "wypali" więc żeby być spokojnym dodatkowo lepsza ta rozszerzona gwarancja która jak wiadomo,kosztuje 😐

Edytowane przez Sebastian Pindel
  • Plusik 1
  • Zmieszany 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiem że coraz bardziej zaczyna mi się podobać funkcja ambilight w panasonicu,ktoś miał styczność z tymi tv? Coś rozsądnego w porównaniu do wyżej wymienionych TV? Do kwoty 5tyś?🤔

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam o gwarancji to aż mnie ciarki przechodzą,szkoda bo na pustej ścianie fajnie by się to komponowało,wiem że mozna dołożyc to do każdego tv ale pewnie ceny zaporowe..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Sebastian Pindel napisał:

coraz bardziej zaczyna mi się podobać funkcja ambilight w panasonicu

Coś Ci się chyba pomyliło 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...