Skocz do zawartości
Jakub Krawczyński

LG OLED ZX - wiemy (prawie) wszystko o nowych telewizorach 8K

Rekomendowane odpowiedzi

LG OLED ZX - wiemy (prawie) wszystko o nowych telewizorach 8K

LG wyłożyło swoją największą kartę na stół przed CES. Firma zapowiedziała nowy OLED 8K, model ZX. Mamy jego wstępną specyfikację, wraz z informacjami o procesorze obrazu nowej generacji Alpha 9 Gen 3.

 

Przeczytaj całość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze - będzie "AI Picture Pro"

a co z "AI Motion Pro" - niedługo z tv LG z tym całym AI będzie można gadać o problemach "życiowych" a upłynniacza w wersji PRO nie mogą zrobić?

coś co na przykład zawstydziłoby SONY i PANASA?

za to dostaniemy FilmMaker mode - tytaniczny wysiłek :)

Edytowane przez klaus71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, klaus71 napisał:

upłynniacza w wersji PRO nie mogą zrobić?

To nawet dość ciekawe. Myślę, że "myśl techniczna" inżynierów LG jest zdolna do takiego rozwiązania.

I nawet jeśli chodzi o pieniądze (no bo o co innego?), to mogliby tego PRO umieścić w np w drogich, topowych wersjach telewizorów.

Jednak tego nie robią, więc podejrzewam, że takich jak ja jest zdecydowana większość i jest nam wszystko jedno, jak działa ta funkcja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Barnaba napisał:

Jednak tego nie robią, więc podejrzewam, że takich jak ja jest zdecydowana większość i jest nam wszystko jedno, jak działa ta funkcja ;)

pewnie tak jest - ja też już jestem przyzwyczajony że LG potrafi zupełnie się rozłożyć na interpolacji klatek 

no ale miłoby było gdyby dogonili konkurencję a najlepiej przegonili - bo i SONY i Panas tez potrafi się wykładać na specyficznych ujęciach - ale nie aż tak widocznie jak LG

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...