Skocz do zawartości

Pytanie

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
22 minuty temu, cureman napisał:

Od trzech .

Jednak nie są to martwe piksele, a przynajmniej tak mi się wydaje - zdjęcia .  Jedna "kropka" jest fotografowana po kilka razy, łącznie ich jest +/- 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Po pukaj  przez szmatkę w miejscu pixela być może jest to jakiś pyłek który odpadnie, tylko rób to bardzo delikatnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
2 godziny temu, koralgool napisał:

Po pukaj  przez szmatkę w miejscu pixela być może jest to jakiś pyłek który odpadnie, tylko rób to bardzo delikatnie

Nic to nie daje. W takim razie co z reklamacją?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie wiem skąd te błędne informacje o rzekomych trzech pikselach ...zepewne ktoś kto to pisze opiera się na jakimś ISO co jest błędnym zrozumieniem ten certyfikat pozwala producentowi dopuścić produkt do sprzedaży ....roklamować można od choćby uszkodzonego jednego subpiksela a co dopiero 3 piksele później krążą w sieci takie błędne informacje ...sam reklamowałem tv panasonica bo miał zawieszony jeden subpiksel przyznaję że za pierwszym razem pracownicy mediamarkt nie chcieli uwzględnić reklamacji ale po piśmie od Rzecznika Praw Konsumenta ponownie pozytywnie rozpatrzyli reklamacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A i jeszcze jedno jak tv jest na gwarancji nie kontaktujcie się z serwisem tylko oddajcie tv do sklepu gdzie został zakupiony 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
W dniu 6.12.2019 o 20:31, Jankosmo44 napisał:

Nie wiem skąd te błędne informacje o rzekomych trzech pikselach ...zepewne ktoś kto to pisze opiera się na jakimś ISO co jest błędnym zrozumieniem ten certyfikat pozwala producentowi dopuścić produkt do sprzedaży ....roklamować można od choćby uszkodzonego jednego subpiksela a co dopiero 3 piksele później krążą w sieci takie błędne informacje ...sam reklamowałem tv panasonica bo miał zawieszony jeden subpiksel przyznaję że za pierwszym razem pracownicy mediamarkt nie chcieli uwzględnić reklamacji ale po piśmie od Rzecznika Praw Konsumenta ponownie pozytywnie rozpatrzyli reklamacje

Bzdury piszesz ! Mam bardzo często kontakt z serwisem i niestety 3 martwe piksele to dopiero podstawą do reklamacji ! Jak można od jednego to pisma byś nie musiał pisać..

 

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
3 godziny temu, cureman napisał:

Reklamuj do skutku,.  

Oferują mi wymianę na 50UD6306 tylko nie wiem czym się różni w stosunku do 50ud6326

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
6 minut temu, Damian Klimek napisał:

Oferują mi wymianę na 50UD6306 tylko nie wiem czym się różni w stosunku do 50ud6326

Poszukaj w necie info o różnicach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Teraz, cureman napisał:

Poszukaj w necie info o różnicach. 

Oczywiście to zrobiłem, ale strona, którą zawsze się sugerowałem (displayspecifications) jako jedyna podaje sprzeczne informacje z tym co inne sklepy. 

https://www.displayspecifications.com/en/comparison/a2e3d3586

 

Różnica jest w jasności 310 vs 280 i nigdzie nie mogę znaleźć potwierdzenia, że tak właśnie jest.

Nie mogę znaleźć też opisu kodów modeli Thomsona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...