Skocz do zawartości
Jakubeq

LG 55SM8600 czy 55SK8100?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Chce kupić TV do kwoty najlepiej 3000zl. Zastanawiam się nad tymi modelami co w tytule. Ten SK ma bardzo dużo pozytywnych opini, natomiast o SM już jest mniej opini, ale też są pozytywne. Czy SM i SK to po prostu nazwa modelu czy ma znaczenie jeśli chodzi o klasę sprzętu? 

Jaka jest różnica między tymi TV? Jedynie co wiem to SM ma od początku webos 4.5, więc będą aktualizacje do kolejnych. SK trochę starszy i nie wiaodomo czy będzie nadal wspierany. 

Ale czy jest w nich jakas różnica w obrazie? Albo co je różni? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Jakubeq napisał:

Ale czy jest w nich jakas różnica w obrazie? Albo co je różni? 

Ma mało opinii dlatego bo to model 2019. Poczekaj do Black Friday i wez SM8600 skoro jesteś zdecydowany na LG.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie LG jakiś starszy model i jestem bardzo zadowolony z kolorystyki, wiadomo czerń jest jaka jest, ale przed tym LG czytałem co kupić i wszyscy zachwalali jakiś tam model Samsunga z 3D z FHD (lg też jest w 3D bo takiego modelu kiedyś szukałem) wszędzie tylko ta czerń i czerń:) Kupiłem i co z tego, że ta czerń faktycznie tam jest skoro reszta kolorów jest dziwna, a najbardziej odwzorowanie kolorystyki skóry strasznie sztuczna w LG kolory są bajeczne( nie podoba mi się na codzień oglądanie programów w TV w trybie Cinema, wiadomo oglądająć jakiś film, serial ten tryb lubię) Dlatego wolę szarość w LG mając piękne oddanie innych kolorów niż czerń, ale za to reszta kiepska:) To było jakieś 4 lata temu, może teraz coś się zmieniło u konkurencji i inne kolory również są "ładne" Jak nie LG to co byś polecił? Najlepiej do 3000zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...