Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Death Stranding: reżyser Mad Max chwali grę na PS4

"Death Stranding" to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku. Tytuł dostępny wyłącznie na PlayStation 4 ukaże się już 8 listopada. Niedawno na temat gry na PS4 wypowiadał się George Miller, reżyser serii "Mad Max".

 

Przeczytaj całość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 hours ago, LV426 said:

Tydzień przed premierą gry ma być. Nie boją się jak inni wydawcy. 

 

3 hours ago, klaus71 said:

kiedy recenzja? też 8ego bo wcześniej embargo ? 

Tak, już 1 listopada będzie nasza recenzja :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Jakub Krawczyński napisał:

 

Tak, już 1 listopada będzie nasza recenzja :) 

Jeśli możecie to przetestujcie tą grę w SDR i HDR, w recenzji może być to ujęte krótko. Obecnie odkładam na jakiegoś OLEDa Pannasonica z 2020 roku, ale mam zamiar kupić na przeczekanie P50VT60 i chciałbym wiedzieć czy dużo stracę mając plazmę ;) . 

Edytowane przez Musichunter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2019 o 08:50, Jakub Krawczyński napisał:

...jego zdaniem Japończyk nie boi się radykalnych pomysłów i odchodzenia od sprawdzonych schematów. Miller zaznaczył również, że jeśli podchodzimy do procesu tworzenia sztuki w ten sam, bezpieczny sposób, skazujemy się na pewną porażkę. Z drugiej strony powiedział, że wyłamując się ryzykujemy to, że ludzie nie zaakceptują naszego dzieła, ale gdy ono się przyjmie – twórca ma szansę odmienić medium z którym pracuje.

Kto by przypuszczał ;)

... a  Marcin powiedział... :D

 

Edytowane przez Bingooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Musichunter napisał:

Obecnie odkładam na jakiegoś OLEDa Pannasonica z 2020 roku, ale mam zamiar kupić na przeczekanie P50VT60 i chciałbym wiedzieć czy dużo stracę mając plazmę ;) . 

Przede wszystkim VT60 jest bardzo łatwo wypalić jak będziesz go "katował" grami. No i kwestia ceny za ile taki używany tv można teraz kupić.

Ja na przeczekanie chyba wołałbym np. Sony XF9005.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, klaus71 napisał:

Przede wszystkim VT60 jest bardzo łatwo wypalić jak będziesz go "katował" grami. No i kwestia ceny za ile taki używany tv można teraz kupić.

Ja na przeczekanie chyba wołałbym np. Sony XF9005.

VT60 mam możliwość kupić za 1700 zł w niedalekiej okolicy. XF9005 jest tylko ~1000 zł tańszy od OLEDa FZ800. 
Gram tylko dla doświadczenia i poznania historii, wiec trudno by jakiś tytuł zagościł na ekranie więcej niż 50 godzin,  co daje u mnie co najmniej miesiąc.

Nad plazmą myślę tylko ze względu na cenę poniżej 2500 zł i chęci poznania co miała do zaoferowania na własnej skórze.
 

Edytowane przez Musichunter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wygrzebałem z piwnicy stary CRT 640x480 pikseli.

Jakub,mógłbyś napisać czy dużo stracę ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...