Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Nie znalazłem takiego porównania jak w tytule. Ze względu na bardzo szybko zmieniające się parametry TV nie jestem w stanie odpowiednio porównać różnych modeli. Wybrałem kilka...

Stąd wizyta tutaj :)  Krótkie pytanie o modele jak w tytule: Panasonic  TX-55FZ800E czy Samsung  QE55Q70R. Jeśli ktoś może zasugerować dodatkowo jakiś model - poproszę.

Budżet max 5k. Przeznaczenie ogólne - film, sport, gry, HD, SD, 4K.

Pozdrawiam Artur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Artur Kortylewski napisał:

Stąd wizyta tutaj :)  Krótkie pytanie o modele jak w tytule: Panasonic  TX-55FZ800E czy Samsung  QE55Q70R. Jeśli ktoś może zasugerować dodatkowo jakiś model - poproszę.

Chłopie, nad czym ty sie w ogóle zastanawiasz ? To oczywiste że FZ800 jest dużo dużo lepszym wyświetlaczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki... teraz dopiero zauważyłem, że dostępny jest ten model Panasa na stronie ME jako ekspozycyjny. Stąd tak niska cena :(

Pytanie czy warto zaoszczędzić 0,8k i brać z ekspozycji, czy lepiej unikać takich zakupów? Może jakiś inny, warty polecenia TV?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Artur Kortylewski napisał:

Dzięki... teraz dopiero zauważyłem, że dostępny jest ten model Panasa na stronie ME jako ekspozycyjny. Stąd tak niska cena :(

Pytanie czy warto zaoszczędzić 0,8k i brać z ekspozycji, czy lepiej unikać takich zakupów? Może jakiś inny, warty polecenia TV?

OLEDa nigdy nie bierze się z ekspozycji, chyba jest zadbany, czyli puszczane na nim było demo od producenta, a nie sklepu oraz nie był odłączany od sieci.
Poczekaj do końcówki listopada to kupisz go trochę taniej, o ile jeszcze będzie na stanie ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Musichunter napisał:

OLEDa nigdy nie bierze się z ekspozycji, chyba jest zadbany, czyli puszczane na nim było demo od producenta, a nie sklepu oraz nie był odłączany od sieci.
Poczekaj do końcówki listopada to kupisz go trochę taniej, o ile jeszcze będzie na stanie ;) .

Ja na pewno mogę polecić Panasonica, sam go mam i bardzo sobie chwalę, kupiłem właśnie w MM jakieś 2 tygodnie temu jak jeszcze były dostępne normalnie. Problem tylko w tym, że obecnie tych tv jak z resztą praktycznie wszystkich tańszych modeli OLED z 2018 roku już nigdzie nie ma i raczej nie będzie. Teraz to już chyba lepiej poczekać na obniżki cen modeli z 2019 roku (może w okolicach black friday się coś pojawi?) niż pakować się w jakieś ochłapy poekspozycyjne czy poserwisowe. Co do OLEDa z ekspozycji, zgadzam się w 100%, to ogromne ryzyko. Przy OLEDzie pracującym w warunkach sklepowych jest ogromne ryzyko wypalenia.

Edytowane przez Patryk Mistrz
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...