Skocz do zawartości
Fido920

Sony XG 9505 brak 4K

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Nabyłem rzeczony tv, ale mam kilka pytań. Po pierwsze jaką rozdzielczość wybrać z Netii, w menu jest 1080i zaznaczone jako FullHD najwyżej z opcji, pod nią jest 1080p. Czytałem, że to ta rozdzielczość jest właściwa, a z menu wynika, że nie. Czy jestem w stanie uzyskać coś więcej z tego dekodera? To nowy NetiaPlayer. Kabel HDMI to jakiś Prolink HiSpeed 3M. A w tej chwili nie mogę ustawić rozdzielczości 4K i HDR na konsoli. Pytanie czy może być za to odpowiedzialny kabel HDMI? Już nie pamiętam czy był razem z konsolą czy osobno dokupowałem, w każdym razie było to 3 lata temu...Jeśli tak to jaki kabel polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nic nie zmieniło to kabel podłącz pod wejście 2 lub 3 i włącz opcje 4k w tv dla tego złącza

Wysłane z mojego GM1910 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, grazny napisał:

włącz opcje 4k w tv dla tego złącza

A gdzie w menu? w ust-ust. obrazu? nie widzę takiej opcji...Mam podłączone pod HDMI 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A gdzie w menu? w ust-ust. obrazu? nie widzę takiej opcji...Mam podłączone pod HDMI 3

Trafię do domu to Ci zerkne... Ale to dziwne by Sony nadal uparcie tylko 2 porty robiło

 

A zerknij to to

https://www.sony.co.uk/electronics/support/articles/00167580

 

Wysłane z mojego GM1910 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Nie... Ty masz XG więc u Ciebie działa...

Pozostaje temat włączenia w konsoli lub kabel

Z kablem to miałem jaja bo pojechałem do Mediaexpert... Kupiłem piękny, gruby z certyfikatem za 149zl wtedy i nie działało... Oddałem... Poczytałem na allegro komentarze w niektórych i kupiłem za 59zl bez certyfikatu - działa do dzis

Wysłane z mojego GM1910 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem-poustawiałem i ..[beeep]a...Zmieniłem ustawienie dla każdego wyjścia "jakość 4k", w konsoli najwyższa wartość jaką mogę ustawić to nadal 1080p...W materiale z Youtube nazwanym 4K, wchodząc w ust w aplikacji YT najwyższa wartość to 1440p...tv mam połączony przez wi fi 5GHz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to musisz poczekać na mądrzejszych akurat x box one w obu wersjach może wyświetlać 4K więc ja stawiam na kabel

Wysłane z mojego GM1910 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...