Skocz do zawartości
  • 0
Gadziorro

Telewizora z możliwością oglądania i przewijania "meczów" ze streamów online.

Pytanie

Cześć,

planuję zakup telewizora, ale jest jedna, kluczowa funkcja, na której mi zależy i powoli dochodzę do wniosku, że nie będzie takiej możliwości.

Pytałem konsultanta Samsunga i ludzi bodajże od Sony i mówią, że "nie da rady"/

Mianowicie, telewizor w 95% czasu będzie mi służył do oglądania meczów w internecie. Z tym nie widzę problemu, bo wchodzę przez przeglądarkę i oglądam, przykładowy mecz: https://www.nbafullhd.com/94712-2/.

Kwestia dotyczy przewijania meczu, bo bez tego ani rusz. Na komputerze po prostu przyciskam strzałkę w prawo i przewija mi o 5 sekund do przodu. Czy można to zrobić w jakikolwiek sposób na telewizorze. Myślałem, o podłączeniu klawiatury, ale konsultant z Samsunga napisał, że to nie zadziała w ten sposób, bo jest inny soft. Może jakiś z telewizorów Manty, czy Philipsa, skoro mają Androida, ale nie wiem, czy to coś zmienia?

Jest to być albo nie być dla mojego telewizora.

Z góry dzięki za odpowiedź,

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Cześć,

Na wbudowanej przeglądarce w Philips (7304) i podłączoną myszką można przewinąć do momentu jaki chcesz. Nie mam klawiatury żeby sprawdzić czy sterowanie za pomocą strzałek działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Super, dzięki za odpowiedź, ale kluczowe jest właśnie przewijanie z klawiatury. Może akurat ktoś będzie na tyle uprzejmy i się podzieli wiedzą, bądź da radę sprawdzić to dla mnie na swoim telewizorze.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...