Skocz do zawartości
montas

Projektor TW1000 full HD 1080P za 3000$

Rekomendowane odpowiedzi

witam,
co powiecie na nowy projektor Epsona TW1000 [url="http://www.nowetrendy.pl/index.php/news/id/1727"]http://www.nowetrendy.pl/index.php/news/id/1727[/url]
natywna 1920x1080
kontrast 12000:1
HDMI wersja 1.3
gwarancja na lampę 3 lata

cena w Japonii w przeliczeniu ~2927$
na allegro 14999pln

ma ktoś do tego cacka dostęp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w monroe.pl - mają demo - byłem widziałem. Cacko jest ... o tak. Tyle że ma kolor czarny a nie jak TW700 który przedstawiają w twoim linku. cena jest 14999. Może potanieje, ale jak pogadasz to dadzą ci kabel hdmi albo doś na dodatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tez widzialem juz tutaj [url="http://www.cinematic.com.pl/kino_domowe-projektory/Epson_TW1000.html"]TW1000[/url].
W identycznej cenie jak gdzie indziej. Bardzo fajny, ale to jeszcze nie jest to o co mi chodzi. Napalilem sie na DLP 1080p. Mam ten komfort ze mam wydzielone pomieszczenie, wiec moge poszalec i zrobic z nim co chce pod kontem kina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślę. że realną ceną za pełne HD do kina domowego to maksymalnie 8 tysięcy zł. Jak coś takiego się pokaże to mogę się namyślać, czy zmieniać. Narazie jestem zadowolony z tego, co mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
teścik ze zdjęciami
[url="http://twojepc.pl/artykuly.php?id=epson_tw1000&jedna_strona=1"]http://twojepc.pl/artykuly.php?id=epson_tw...;jedna_strona=1[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten Epson jest nieduzo tanszy niz Mitsubishi, niestety duzo bardziej glosny (Mitsubishi jest w zasadzie nieslyszalny). Wedlug mnie Mitsubishi nadal jest numerem 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
>>crazy-j
Widziałeś w ogóle oba projektory w akcji, czy swoją opinię wyrażasz tylko na podstawie podawanych specyfikacji o głośności?
Owszem - w trybie normalnej lampy Epson jest głośny, ale we wszystkich aspektach obrazu bije Mitsubishi na głowę.
Ma ZMIERZONY poziom kontrastu on/off prawie dwukrotnie lepszy i tak dobry jak np. Optoma HD81!
ZMIERZONY kontrast ANSI jest najlepszy ze wszystkich projektorów LCD...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam z okazji pierwszego postu :)
Znam tylko Mitsubishi, gdzies napisalem o nim nawet pare slow.
A te pomiary kontrastu itp. to wlasnorecznie zrobione ???, dla obu projektorow ??? czy tez podane przez producenta ??? Bo jesli to ostatnie to o kant...potluc.
A moja opinia jest oparta na prostym fakcie, o Epsonie pisza, ze szumi. Mitsubishi jest dla mnie bezglosne. To chyba proste i nie potrzeba pomiarow ?
Kazdy kto ma projektor wie jaki jest uciazliwy szum projektora, dlatego dla mnie to Mitsubishi jest numer 1. Co do obrazu wystarczy sprawdzic na Projectorocentral, ze nie ma zdecydowanego zwyciezcy. Opieranie sie na pomiarach jest dobre w celach marketingowych (a to chyba nie to miejsce)

Edytowane przez crazy-j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Projectorcenral nie jest żadnym przykładem...
Epson TW1000 to na pewno najlepszy LCD na rynku.
Zostawia w tyle nawet tak klasowe projektory DLP jak Mitsu HC3100, Optoma HD73, Infocus IN78EX...
Gdyby ostrość w tym projektorze byłaby lepsza, także kultowa Optoma H79 musiałaby się schować...
Swoją opinię o tym projektorze opieram na bezpośrednich porównaniach i recenzjach pisanych przez profesjonalistów...
Mitsu HC5000 wyraźnie ustępuje Epsonowi jeżeli chodzi o klasę obrazu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Meloman' post='51412' date='24.06.2007, 22:15 ']Epson TW1000 to na pewno najlepszy LCD na rynku.

Projectorcenral nie jest żadnym przykładem...

Mitsu HC5000 wyraźnie ustępuje Epsonowi jeżeli chodzi o klasę obrazu...[/quote]

Skoro tak twierdzisz... A Projektorcentral nie jest dla Ciebie zadnym przykladem.... to chyba nie ma o czym dyskutowac :blink: Gdzie znalazles, ze Epson jest o klase lepszy ;) , bo raczej pisza,ze ma slaba jasnosc... :angry:

ja napisze jeszcze raz, ze rzutnik, ktory wyraznie szumi NIE MOZE startowac do tytulu najlepszego.

Jesli jednak sa (moze ) powiazania z Epsonem, to wiadomo,ze on musi byc najlepszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='crazy-j' post='51452' date='25.06.2007, 11:47 ']ja napisze jeszcze raz, ze rzutnik, ktory wyraznie szumi NIE MOZE startowac do tytulu najlepszego.[/quote]

He. A ja myślałem, że przy rzutnikach istotny jest obraz. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja myslalem, ze przy kinie domowym wazny jest komfort :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='crazy-j' post='51455' date='25.06.2007, 12:05 ']A ja myslalem, ze przy kinie domowym wazny jest komfort :-)[/quote]


... na który składa się zarówno cicha praca projektora jak i jego dobry obraz :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...