Skocz do zawartości
Jakub Krawczyński

NVIDIA Shield z Android Pie - audio Netflix wysokiej jakości, usprawnienia obrazu

Rekomendowane odpowiedzi

Super , dziś aktualizacja

Nie, wczoraj default_smile.png

 

Mam wrażenie, że Shield dostał wyraźnego kopa, choć niestety nie odświeżyli za bardzo interfejsu.

 

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś robię aktualizacje bo Shield od tygodnia odłączony - zająłem się czymś innym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, chmiel2k napisał:

Mam wrażenie, że Shield dostał wyraźnego kopa, choć niestety nie odświeżyli za bardzo interfejsu.

a nic nie zepsuli? testowałeś może dokładniej?

czy w shieldzie można (jakby co) wrócić do starszej wersji softu?

Edytowane przez klaus71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a nic nie zepsuli? testowałeś może dokładniej?
czy w shieldzie można (jakby co) wrócić do starszej wersji softu?
Nie testowałem jeszcze dokładnie. Plex, PrimeVideo i Netflix działają super. Więcej nie używam. Co do powrotu niestety nie mam pojęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stworzyłem male narzędzie "Refresh Rate" dla posiadaczy shield tv z android 9.0:

 - wykrywa fps aktualnie odtwarzanego video w każdej aplikacji i dostosowuje częstotliwość odświeżania tv w celu wyeliminowania pulldown.

- pozwala na ustawienie 'startowego' trybu wyświetlania dla każdej aplikacji (polecam ustawić 50hz dla polskich apek player, ipla, tvp, hbo go bo maja materialy wylacznie 25fps)

- pozwala na ręczne ustawianie trybu wyświetlania za pomocą skrótów na pilocie

- dodaje obsługę pilotów hdmi cec (można sobie ustawić np. skrót do klawisza HOME itp.)

https://play.google.com/store/apps/details?id=mobi.bytearray.refreshrate

(polecam zapoznać się najpierw z manualem na forum nvidi, link w opisie aplikacji w sklepie)

 

  • Lubię 1
  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...