Skocz do zawartości
Jakub Krawczyński

Telewizory 4K Panasonic z 2017 otrzymują HDR10+

Rekomendowane odpowiedzi

Telewizory 4K Panasonic z 2017 otrzymują HDR10+

Telewizory 4K Panasonic z 2017 roku powinny otrzymać właśnie aktualizację oprogramowania, która wprowadzi obsługę HDR10+. To duże zaskoczenie i wielki ukłon ze strony firmy, że zadbała o klientów drogich i tańszych telewizorów, które zostały zakupione kilka ładnych lat temu. Z dużym naciskiem na referencyjne telewizory OLED, które były dedykowane do kina domowego a tam obsługa najnowszego HDR10+ jest bardzo istotna.

 

Przeczytaj całość

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niezły marketing " To duże zaskoczenie i wielki ukłon ze strony firmy, że zadbała o klientów drogich i tańszych telewizorów, które zostały zakupione kilka ładnych lat temu. "

dla mnie to raczej granda że po roku (a może więcej?) czekania wreszcie jest aktualizacja która da mi to za co zapłaciłem.

żaden ukłon - już myślałem że tego nie wprowadzą to tv może bym oddał "gwarantowi" jako niezgodny z umową - tak dla zasady by nie dymali klienta specyfikacją

Edytowane przez klaus71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Ale wielka szkoda ze tv z 2016 dx 900 nie dostał tej aktualizacji P Macieju kiedy test GZ 2000 

  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

6 minut temu, franus122 napisał:

wielka szkoda ze tv z 2016 dx 900 nie dostał tej aktualizacji

 bo dostały tylko te które jak wchodziły na rynek miały informację że będą miały HDR10+ - panas nie miał wyjścia i musiał to dołożyć bo mogłyby posypać się zwroty.
w sumie nikomu ten dziadowski HDR10+ nie jest potrzebny - mogliby w ramach przeprosin za 1,5 roku czekania dać DolbyVision
Edytowane przez klaus71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, franus122 napisał:

Witam Ale wielka szkoda ze tv z 2016 dx 900 nie dostał tej aktualizacji P Macieju kiedy test GZ 2000 

Kilka razy już pisaliśmy. Sierpień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gmeru napisał:

Kilka razy już pisaliśmy. Sierpień.

Podłączę się. Kiedy test JVC DLA-N7 lub N9? Coś kojarzę, że już parę miesięcy temu się chwaliliście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Gmeru napisał:

Kilka razy już pisaliśmy. Sierpień.

W lipcu za to miał być test LCD 2019 Panasonica, jakieś przesunięcie czy nie będzie w ogóle? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie ale plany się zmieniają. To normalne i niezależne od nas w większości przypadków. Wszyscy czekaliśmy na OLED i najpierw OLED. Do GX800 wrócimy pewnie ale dopiero w październiku ;( Plan jest taki: GZ950 > GZ2000 > GZ1500 > GX800...

Mam jednak przygotowaną zapowiedź małą GXa 800 więc postaram się to w między czasie wrzucić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy można się spodziewać aktualizacji do HDR10+? W sumie przedwczoraj mój EX780 coś dostał, ale niewiem czy to to? 

 

b58Qecbl.jpg

Edytowane przez Forest89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...