Skocz do zawartości
maly07

Philips DSR 6201/91 i monoblock

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Właśnie zainstalowałem monoblocka z ph hd i to działa oglądam sobie national geografic hd na astrze, mmimo tego ze fachowcy z satlandu w Gdańsku twierdzili ze sie nie da.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='maly07' post='41452' date='10.03.2007, 13:05 ']Witam
Właśnie zainstalowałem monoblocka z ph hd i to działa oglądam sobie national geografic hd na astrze, mmimo tego ze fachowcy z satlandu w Gdańsku twierdzili ze sie nie da.

Pozdrawiam.[/quote]

Witam!Jestem również zainteresowany odbiorem probramów w hd z astry.Mam dekoder cyfry+ philips 6201/91 i małą antene 60.Jakich komponentów do anteny trzeba użyć,żeby odbierać kanały z astry min.w hd?Podaj proszę dokładne parametry. Pozdrawiam conradus 8491. :)

Sony Bravia KLV-S32A10E,DVD S-52 Panasonic,Dekoder c+hdtv 6201/91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ktorym kanale jest discovery hd. Ja w sobote zalozylem druki konwerter ...i pro7 sat1 astara promo anixehd sa ...i jakosc jest naprawde super ...:)
ale na discovery sie nie natknalem ...a ja mam konwerter sharpa i disec vector.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='shafa' post='42203' date='19.03.2007, 07:43 ']na ktorym kanale jest discovery hd. Ja w sobote zalozylem druki konwerter ...i pro7 sat1 astara promo anixehd sa ...i jakosc jest naprawde super ...:)
ale na discovery sie nie natknalem ...a ja mam konwerter sharpa i disec vector.[/quote]

Niestety to był tylko pokaz promocyjny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='conradus8491' post='42154' date='18.03.2007, 16:40 ']Witam!Jestem również zainteresowany odbiorem probramów w hd z astry.Mam dekoder cyfry+ philips 6201/91 i małą antene 60.Jakich komponentów do anteny trzeba użyć,żeby odbierać kanały z astry min.w hd?Podaj proszę dokładne parametry. Pozdrawiam conradus 8491. :)

Sony Bravia KLV-S32A10E,DVD S-52 Panasonic,Dekoder c+hdtv 6201/91[/quote]

trochę za mała czasza anteny żeby w prosty sposób zainstalować konwerter monoblock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...