Skocz do zawartości
  • 0
Krzysztof Stalmach

Philips PUS7303 nie znajduje urządzeń bluetooth

Pytanie

Cześć,

Mój telewizor Philips PUS7303 nie znajduje żadnych urządzeń bluetooth. Próbowałem z kilkoma słuchawkami/głośnikami, które bez problemu łączą się z innymi urządzeniami - na telewizorze jest wieczne okno wyszukiwania urządzeń, nic nie zostaje znalezione. Głośniki/słuchawki są cały czas gotowe do parowania. Telewizor ponadto jest widziany np przez laptopa, więc wygląda na to, że moduł bt jest sprawny. Próbowałem aktualizować oprogramowanie, resetować go i inne cuda na kiju, niestety bezskutecznie. Byłbym wdzięczny za wskazówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

U mnie dokładnie ta sama sytuacja nawet po aktualizacji. 

Przekonany jestem , że wcześniej nie było problemu.

Telefon wyszukuje mi TV ale ten nie pokazuje żadnego kodu do sparowania więc w tą stronę też nie jest to możliwe. Co ciekawe działa pilot, który przecież (tylna strona) jest połączona właśnie przez bluetooth.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

U mnie też dziwnie to działa. Słuchawek bluetooth nie wykrywa, pada od PS4 tak ... może jakaś mądra głowisia ma jakiś patent na to... fajnie by było oglądać tv na słuchawkach 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam. U mnie Philips PUS 7334. Wszystko hulalo przez 2 miesiące, znajdywał słuchawki, telefon itd. Przedwczoraj się zawiesił, chyba bo było to 1 raz aż musiałem go wyłączyć z wtyczki. Po ponownym włączeniu, nie mogę sparować słuchawek, smartfon. Niby odnajduje słuchawki z nazwy, ale nie może ich sparować. Aktualizacja jest najnowsza. Wygląda na to, że może jak się zawiesił to puścili jakiegoś babola w aktualizacji i się wywaliło, albo tak już mają że w sklepie działa, a po jakimś czasie w domu już nie. Zastanawiałem się nad Samsungiem, jeśli okaże się że to problem nie do rozwiązania, zacznę mocno żałować wyboru. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
W dniu 14.07.2019 o 09:59, Krzysztof Stalmach napisał:

Cześć,

Mój telewizor Philips PUS7303 nie znajduje żadnych urządzeń bluetooth. Próbowałem z kilkoma słuchawkami/głośnikami, które bez problemu łączą się z innymi urządzeniami - na telewizorze jest wieczne okno wyszukiwania urządzeń, nic nie zostaje znalezione. Głośniki/słuchawki są cały czas gotowe do parowania. Telewizor ponadto jest widziany np przez laptopa, więc wygląda na to, że moduł bt jest sprawny. Próbowałem aktualizować oprogramowanie, resetować go i inne cuda na kiju, niestety bezskutecznie. Byłbym wdzięczny za wskazówki.

Witam, mam ten sam problem. Udało się rozwiązać? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

U mnie ta sama sytuacja. Po 3 latach nagle przestał parować się pilot. Po jakimś czasie się zorientowałem i wyjąłem wtyczke z gniazdka co pomogło na kilka dni. Obecnie nic nie pomaga i zapewne uszkodzony jest SoC lub moduł BT co wróży więcej problemów w przyszłości. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...