Skocz do zawartości
saw70

Aplikacja Smart IPTV na TV Samsung

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam TV Samsung UE49MU6452
zainstalowałem na nim aplikację Smart IPTV do oglądania plików m3u,działa bez problemu.


Mam też inny TV Samsung UE43J5600 wchodzę w apps chcę znaleźć tą aplikację nie znajduje,
mam jeszcze inny Samsung 50'' też w apps na nim nie mogę znaleźć tej aplikacji by zainstalować.
Tv na którym działa apliakacja Smart IPTV jest powiedzmy w jednym domu,pozostałe 2 Samsungi w drugim domu,więc są w innej sieci net.

Mało tego wchodząc w wyszukiwanie tej aplikacji działającej na pierwszym tv też jej nie znajduje wcale.


1.Moje pytanie ,jak zainstalować tą aplikację na tych dwóch Tv Samsung jak aplikacji nie znajduje w wyszukiwaniu?
2.Czy mogę aplikację Smart IPTV w grać z pendrive? do telewizorów (jak to zrobić?)
3.Jaką inną aplikację polecacie do oglądania plików m3u?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązałeś problem? Jesli nie to napiszą PM. Pomogę

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez przypadek skasowalem "Smart Iptv".umiem zainsyalowac z pandriva lecz po wylaczeniu telewizora apk znika i musze cala procedire powtarzac od nowa. Co jest nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem. Wszystko myślałem, że ładnie poleci, ale co się okazuję... po wypakowaniu aplikacji na pendrive wkładam do TV i nie ma czegoś takiego jak aktualizacja, a że znaleziony pena i czy go otworzyć, więc sama instalacja nie leci. Posiadam TV Samsung UE55KS7500SXXH.

47 minut temu, gothic77 napisał:

Panowie mam problem. Wszystko myślałem, że ładnie poleci, ale co się okazuję... po wypakowaniu aplikacji na pendrive wkładam do TV i nie ma czegoś takiego jak aktualizacja, a że znaleziony pena i czy go otworzyć, więc sama instalacja nie leci. Posiadam TV Samsung UE55KS7500SXXH.

Ok Panowie.

Sytuacja opanowana, wystarczyło wejść na stronę aplikacji i z niej pobrać do swojego modelu plik.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , pomógł by mi ktoś z instalacja smart iptv na mój tv ? Mam samsunga z 2019 i nie wyszukuje mi tej aplikacji w sklepie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz wgrać pliki na pendrive i zainstaluje się samo po włożeniu do portu USB w tv.

Przy okazji pytanie do użytkowników: wam też na niektórych kanałach zanika dźwięk i gdy wróci jest rozsynchronizowany? Jak przełączę kanał jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam problem z zainstalowaniem iptv. Robie jak na filmiku ale nie wiem dlaczego nie wchodz samsung UE48H6270SSXZG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie sprawa wygląda następująco 

TV Samsung z 2020 roku 

Za pierwszym razem instalacja przebiegła bez problemów. IPTV odpalalo się bez problemów. 

Po jakimś czasie zaaktualizowalem oprogramowanie tv do najnowszego s0fu 

Po włączeniu IPTV aplikacja prosi o wykupienie członkostwa ,myślałem że podczas aktualizowania tv apk sama się zaktualizowała .Więc ja odinstalowalem i zainstalowałem na nowo z poziomu usb ale niestety to samo apk prosi abym ja wykupił. 

Pytanie :

jak zrobić aby przywrócić poprzednią wersję IPTV którą działała? 

 

//edit 

Dodam że apk miała wyłączoną aktualizacje

Edytowane przez passenger35

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tygodniu nic nie wiedziałem że jest gratis 😁

Więc teraz wszystko się zgadza ,tak opłata teraz to niecałe 5 €

Dzięki za info 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.12.2020 o 18:55, passenger35 napisał:

O tygodniu nic nie wiedziałem że jest gratis 😁

Więc teraz wszystko się zgadza ,tak opłata teraz to niecałe 5 €

Dzięki za info 

Zainstaluj sobie ssiptv_tizen_usb   jest lepszy i nic nie płacisz a jeszcze lepszy jest  IPTV_Smarters_Pro  tylko jak na razie   ciężki orzech  na tizena  ( pracuje nad tym  może  się uda to  przerobić ? )  " zarazy  poblokowali na najnowszym oprogramowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info - ale przed wczoraj wykupilem członkowstwo w Smart IPTV

A tak przy okazji polecasz jakieś świeże m3u ?

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.12.2020 o 17:01, beatgd napisał:

Zainstaluj sobie ssiptv_tizen_usb   jest lepszy i nic nie płacisz a jeszcze lepszy jest  IPTV_Smarters_Pro  tylko jak na razie   ciężki orzech  na tizena  ( pracuje nad tym  może  się uda to  przerobić ? )  " zarazy  poblokowali na najnowszym oprogramowaniu.

I jak z tym IPTV_Smartes, udało Ci się wgrać??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...