Skocz do zawartości
Liter 1979

2 kolumny , 1 kanał

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, czy istnieje możliwość podłączenia dwóch kolumn do jednego wyjścia w ampltunerze? Jeśli podłaczę je równolegle  (szeregowo nie mam możliwości) to spalę/uszkodzę amplituner lub kolumny  ? Chodzi mi o kolumny do atmosa - jedna para kolumn ma 4 ohmy,  druga natomiast 6 Ohm... amplituner onkyo 800-ka. Chodzi głównie o to że obsługuje on 7.1.2, a ja mam 4 kolumny sufitowe, więc jedna para wisi nie wykorzystana,  bez sensu...  Da radę  ? Czy zbyt ryzykowne  ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...