Liter 1979 1 Napisano 21 Maja 2019 Panowie, czy istnieje możliwość podłączenia dwóch kolumn do jednego wyjścia w ampltunerze? Jeśli podłaczę je równolegle (szeregowo nie mam możliwości) to spalę/uszkodzę amplituner lub kolumny ? Chodzi mi o kolumny do atmosa - jedna para kolumn ma 4 ohmy, druga natomiast 6 Ohm... amplituner onkyo 800-ka. Chodzi głównie o to że obsługuje on 7.1.2, a ja mam 4 kolumny sufitowe, więc jedna para wisi nie wykorzystana, bez sensu... Da radę ? Czy zbyt ryzykowne ? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach