Skocz do zawartości
Veyron

1500zł na kino domowe

Rekomendowane odpowiedzi

Kino domowie posłuży do tv Philips 32PW9551/12 najlepiej jak by dvd miało nagrywarke a tylne głośniki bezprzwodowe były.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to juz lepiej oglądaj na kompie a 1500 przeznacz na wakacje
Za te pieniadze mozna kupic co najwyzej sredniej jakosc odtwarzacz dvd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Teac MC-DV250 z technologią Dolby Virtual Speakers ("wirtualne" tylne głośniki). Odsłuch filmów w technologii 5.1 niesamowity. Sama głowa leci do tyłu w poszukiwaniu tylnych głośników których de facto brak. :) Subwoferek daje niezłego kopa! Możesz ten sprzęcik kupić obecnie w Saturnie albo MM za około 1000 PLN. To o wiele mniej niż za porównywalne modele Denona.
[url="http://www.eic.com.pl/pdf/katalogi/nowe/EIC%20katalog%20zbiorczy%202006.pdf"]http://www.eic.com.pl/pdf/katalogi/nowe/EI...rczy%202006.pdf[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To musi byc faktycznie rewelacja jak nie ma glosnikow tylnych.... nie ma to jak autosugestia..... ew calkowicie pusty pokoj i zabawa w odbijanie fal dzwiekowych - co by mozna przy pewnych zalozeniach zrobic... wtedy efekt wirtualnych glosnikow tylnych jak znalazl ;-)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

[quote name='reflect' post='40549' date='01.03.2007, 15:13 ']To musi byc faktycznie rewelacja jak nie ma glosnikow tylnych.... nie ma to jak autosugestia..... ew calkowicie pusty pokoj i zabawa w odbijanie fal dzwiekowych - co by mozna przy pewnych zalozeniach zrobic... wtedy efekt wirtualnych glosnikow tylnych jak znalazl ;-)

pozdrawiam[/quote]
Jeżeli nie masz bladego pojęcia o 2.1-kanałowych zestawach kina domowego z aktywnym subwooferem, których wzorcowym producentem jest DENON (m/inn modele: D-M51DVS, M-101 oraz "mercedes" za ponad 6 tys. zł - Denon M-301) to nie zabieraj głosu. Twoje teoretyczne rozważania nikogo nie interesują. Używam swojego 2.1 kanałowego TEACA do oglądania DVD w zwykłym umeblowanym pokoju o powierzchni 30 m2 i zaręczam Ci, że efekt dookólny jest porównywalny ze stojącym w drugim pokoju 5.1 kanałowym Sony DAV 300, natomiast samo brzmienie i barwa dżwięku o niebo lepsze. Dzielę się swoimi uwagami jako praktyk a nie jako teoretyk. :)

Edytowane przez Grigorij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też szukałem czegoś w podobnej cenie. Koledzy doradzili mi bym poszukał w TESCO , CAREFOUR lub w LECLERK niestety nie odpowiadała mi jakość tych cudeniek.

Zbieram na HK <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Grigorij' post='40558' date='01.03.2007, 18:05 ']Jeżeli nie masz bladego pojęcia o 2.1-kanałowych zestawach kina domowego z aktywnym subwooferem, których wzorcowym producentem jest DENON (m/inn modele: D-M51DVS, M-101 oraz "mercedes" za ponad 6 tys. zł - Denon M-301) to nie zabieraj głosu. Twoje teoretyczne rozważania nikogo nie interesują. Używam swojego 2.1 kanałowego TEACA do oglądania DVD w zwykłym umeblowanym pokoju o powierzchni 30 m2 i zaręczam Ci, że efekt dookólny jest porównywalny ze stojącym w drugim pokoju 5.1 kanałowym Sony DAV 300, natomiast samo brzmienie i barwa dżwięku o niebo lepsze. Dzielę się swoimi uwagami jako praktyk a nie jako teoretyk. <_<[/quote]

Chmmm.... wiesz co... troche mnie wstrzasnela teoria jazdy na 2 kolach zamiast na 4 i chocby nie wiem jak dobrze twoj zestaw Teac gral to i tak nie bedzie slychac tylu tak jak w systemie 5.1. Co do teori, to w moim przypadku idzie takze praktyka (tak sie sklada ze mam wyksztalcenie muzyczne oraz sluch absolutny) i zaden, ale to zaden pseudo virtual sorround nie zastapi sciezki dzwiekowej ktora idzie osobno do kazdego glosnika. Co do tego czy twoj Teac gra lepiej niz Sony ktore posiadasz to nie mam pojecia - moze to tobie slon na ucho nadepnal i poprostu "wydaje ci sie" ze slyszysz tyl

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Eh, ludzie ludzie. Przecież nie każdego od razu stać na nie wiadomo jaki sprzęt. Nie odradzajcie komuś zakupów tylko dlatego że ma za mało pieniędzy żeby mieć co najmniej średni sprzęt. Każdy od czegoś zaczynał. Ja od Shneidera ! Grał, a raczej wydobywał z siebie coś zbliżonego do dźwięku. Ale było to kino domowe. I zasadniczo gdybym go nie kupił to nie kupił bym także następnych zestawów.
Trzeba sobie jakoś wyrobić opinie, o coś zahaczyć. Z każdym hobby jest tak że apetyt rośnie w miarę jedzenia. I zasadniczo jak kupisz sobie wielką bułę, to nie poznasz smaku tych wszystkich mniejszych bułeczek. Które są gorsze, ale do czegoś te wielką bułę trzeba porównać. <_<
Zasadniczo uważam iż za 1500zł można złożyć całkiem niezły zestaw z używanych części. Nie będzie to rewelacja, ale na początek się nada.
Poszukał bym na Allegro amplitunera Pioneera albo Yamahy za jakieś 500zł. Do tego dostawił głośniki za 1000, widziałem całkiem znośny zestaw Wharfendale za 990zł na Allegro. Jeszcze 5 lat temu marzył bym o takim zestawie. Więc nie mówcie że się nie da! Wszystko się da. Trzeba tylko pomyśleć, poczekać i CHCIEĆ.

Jeśli zaś chodzi o wirtualny tył, to jest to według mnie taka sama bzdura jak jednogłośnikowe kino domowe Yamahy...

Edytowane przez Yuiren

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Nie uwazam sie za majetnego - ale twierdzę ze NIE STAC mnie na to by trwonic ciezko zarobiony grosz na "byleco" Jesli mam wydac 1000zl i za chwile klnac na czym swiat stoi ze kupilem szmelc - wole odczekac, dozbierac - i kupic cos co bedzi emnie satysfakcjonowac przez kilka lat...
Taką ja mam dewizę
Ale są tacy którzy "gó...no kupują i ..... gó...no mają" Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...