Skocz do zawartości
morsen

czekam Wasze opinie na temat Samsunga LE40R72B

Rekomendowane odpowiedzi

witam ..
nosze sie zamiarem zakupu Samsung LE40R72B w zwiazku z tym z checia przeczytam Wasze opnie o tym modelu i wyborze, dodam ze sygnal tv bedzie z C+ i ogladam zazwyczaj transmisje sportowe dlatego tez interesuje mnie :
1 . jaki radzi sobie ten panel ze smużeniem przy odtwarzaniu dynamicznych obrazow???
2. jak jest z odwzorowaniem kolorow (zieleń, niebieski, czern) ??
najbardziej zalezy mi na opini uzytkownikow tego modelu ale rownie cenne beda dla mnie opinie poozstalych osob, prosze rowniez o propozycje ewentualnie innych modeli ktore waszym zdnaniem beda lepiej odpowiadaly moim oczekiwaniom( tej wielkosci i w zblizonym przedziale cenowym) pozdrawiam ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='morsen' post='40207' date='26.02.2007, 16:39 ']witam ..
nosze sie zamiarem zakupu Samsung LE40R72B w zwiazku z tym z checia przeczytam Wasze opnie o tym modelu i wyborze, dodam ze sygnal tv bedzie z C+ i ogladam zazwyczaj transmisje sportowe dlatego tez interesuje mnie :
1 . jaki radzi sobie ten panel ze smużeniem przy odtwarzaniu dynamicznych obrazow???
2. jak jest z odwzorowaniem kolorow (zieleń, niebieski, czern) ??
najbardziej zalezy mi na opini uzytkownikow tego modelu ale rownie cenne beda dla mnie opinie poozstalych osob, prosze rowniez o propozycje ewentualnie innych modeli ktore waszym zdnaniem beda lepiej odpowiadaly moim oczekiwaniom( tej wielkosci i w zblizonym przedziale cenowym) pozdrawiam ..[/quote]


Napewno lepiej kupić N71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...