Skocz do zawartości
jack78

LE32M71B, LE32N71B a może plazma.

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na etapie zakupu telewizora.
Od kilku dni czytam to forum i nadal nie jestem zdecydowany. Cały czas próbowałem wybrać pomiędzy serią N a M. Ale czytając posty na temat tych modeli zaczynam się zastanawiać na plazmą, a może nawet inną firmą niż Samsung.
Prosiłbym więc osoby znające się na rzeczy o wypowiedzenie się na temat plusów i minusów tych modeli, oraz ewentualnie porównanie ich do plazmy w podobnej cenie.
Telewizor będzie służył głównie do oglądania filmów z komputera, bądź to przez D-Sub, bądź z DVD, jak również do platformy N.
Wiem że na forum jest sporo informacji, który z nich jest lepszy, a który gorszy, ale zebranie tego wszystkiego w jednym temacie z pewnością pomoże nie tylko mnie, ale również wielu osobom borykającym się z tym problemem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='jack78' post='40137' date='25.02.2007, 23:26 ']Jestem na etapie zakupu telewizora.
Od kilku dni czytam to forum i nadal nie jestem zdecydowany. Cały czas próbowałem wybrać pomiędzy serią N a M. Ale czytając posty na temat tych modeli zaczynam się zastanawiać na plazmą, a może nawet inną firmą niż Samsung.
Prosiłbym więc osoby znające się na rzeczy o wypowiedzenie się na temat plusów i minusów tych modeli, oraz ewentualnie porównanie ich do plazmy w podobnej cenie.
Telewizor będzie służył głównie do oglądania filmów z komputera, bądź to przez D-Sub, bądź z DVD, jak również do platformy N.
Wiem że na forum jest sporo informacji, który z nich jest lepszy, a który gorszy, ale zebranie tego wszystkiego w jednym temacie z pewnością pomoże nie tylko mnie, ale również wielu osobom borykającym się z tym problemem.[/quote]
Jesli plazma to na pewno nie kupisz 32". Min to 37", ale rzadko spotykane, najczesciej od 42".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie jak 32" to tylko LCD, jednak jak bys chcial cos wiekszego to Panasonic 37PV60EH, filmy z kompa smigaja cudownie a stosunek ceny do wielkosci i jakosci najlepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...