Skocz do zawartości
dnk

LE40F71BD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Bardzo sie "najaralem"na ten TV recenzja tego modelu /co prawda 46"/ na tym forum mnie bardzo przekonala. Jestem bliski zakupu tego telewizora, ale... Prosze o jeszcze ostatnie slowo moze jest mnie ktos w stanie przekonac to innego TV. Chcialbym Full HD, bede uzywal z dekoderem "n" plus PC, moze w przyszlosci Wii oraz jakis odtwarzacz HD. No a 2 moja watpliwosc to rozmiar. TV bedzie stal w pokoju ok. 3,5m x 4m. Czy nie jest to za maly? Z gory dzieki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='dnk' post='40119' date='25.02.2007, 20:35 ']Witam. Bardzo sie "najaralem"na ten TV recenzja tego modelu /co prawda 46"/ na tym forum mnie bardzo przekonala. Jestem bliski zakupu tego telewizora, ale... Prosze o jeszcze ostatnie slowo moze jest mnie ktos w stanie przekonac to innego TV. Chcialbym Full HD, bede uzywal z dekoderem "n" plus PC, moze w przyszlosci Wii oraz jakis odtwarzacz HD. No a 2 moja watpliwosc to rozmiar. TV bedzie stal w pokoju ok. 3,5m x 4m. Czy nie jest to za maly? Z gory dzieki za odp.[/quote]

W takim pokoju właśnie stoi u mnie 46'' Samsunga F. Na początku wydawał mi się ogromny, ale kilka dni temu moja żona powiedziała że mogliśmy kupić większy :blink:

Powiem tak
HD rewelacja
SD hmmm.... staram się nie oglądać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez sie na niego najaralem, nawet rozmawiajac z GMERU przekonywal mnie do niego, jednak przegladajac inne fora i opinie innych wyszlo w praniu ze ogolnie TV nie wart napewno swojej ceny (poczytaj nie tylko na tym forum a zobaczysz ze to jedyne na ktorym nie zjechali tego TV).
Co do odleglosci to smialo mozesz nawet 50" atakowac, ja mam 42" i z 2,2m jest ok choc i 46" bym spokojnie ogarnal. Gwarantuje Ci ze bedzie duzy tylko przez pierwszysch kilka dni, co najlepsze 32" po kilku miesiacach bedzie ci sie wydawal jak by mial 14" :blink:
Co do Wii to WSZYSTKIE gry smigaja i beda smigac wylacznie w 480p co juz od dawna wiadomo.
Co do Full HD to mialem ten sam dylemat, jednak doszedlem do wniosku ze nie ma sensu sie pchac na sile w FULL jak i tak przez kilka lat nie wykozystam tego, a doplacac 3000zl zeby muc sobie odpalic dema i sie podniecac jakie to pieknie wyglda to lekka przesada, zreszta jak wiadomo nie jeden 720p > 1080p
Jka koniecznie chcesz sie pozbyc tych 7300zl to kup najlepsza plasme na rynku (pioneer'a) lub tak jak ja zrobilem 5dni temu Panasonica 42PV60EH (4750zl) ktory slicznie gra mimo iz mnie tez denerwuje (wyglada tragicznie i brak mu kilku opcji ktore wydaja mi sie obowiazkowe w dzisiejszych czasach np.PIP)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzisiaj bylem w Currys /Anglia/ i porownywalem Samsung LE40F71BD z Sharp XD1E. Samsung 40" /ktory nawiasem mowiac kosztuje 1599 funciorow/ a Sharp /1449 funtow/. No wiec... nie wiem jak z buczeniem matrycy ani bandingiem bo zadnych z powyzszych nie zauwazylem co prawda w sklepie jak w sklepie glosno i pelno ludzi ale obraz, no wlasnie porownywalem obraz na demo sklepu plus pare reklam filmow i normalna telewizje ze zwyklej anteny 3 programy. Roznica jak dla mnie dosc spora na korzysc.... SAMSUNGA!!! Pisalem juz wczesniej ze bardzo sie najaralem na ten model szczegolnie po tescie Gmeru /ktoremu wilekie dzieki za kawal dobrej roboty/ wiec ocena jest dosc subiektywna bo szedlem do sklepu z nastawieniem ze Samsung wygra :( aczkolwiek to co zobaczylem calkowicie mnie przekonalo. Kolory duzo zywsze, soczyste, [beeep]ista /sorki/ czern, no i zadnych smuzen oraz rowne podswietlenie matrycy. W sharpie takze nie zauwazylem zadnego smuzenia, matryca tez dobrze podswietlona a takze jak juz wczesnie wspomnialem a co bylo poruszane wiele razy zadnego bandingu. Natomiast kolory w shapie jakies takie niefajne, blade /probowalem je poustawiac ale jakos to mnie nie przekonalo/. Desing tych telewizorow pozostawiam do oceny innym mi podobaly sie obydwa, moze z malym + na korzysc SAMSUNGA. Wiec decyzja juz zapadla biore Samsunga jak tylko sie przeprowadze za 2tyg. Co najfajniejsze to ze ten telewizorek mozna zamowic z ich strony za 1210 funtow co przy ostroznych rachunkach daje 6700 - 6800zl wiec cena dosc okazjonalna bym powiedzial.

Edytowane przez dnk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...