Skocz do zawartości
  • 0
predipall2015

TV 65nu8042 xbox one x onkyo 686 Podlączenie

Pytanie

Wszystkich bede niezmiernie wdzieczny i to bardzo jesli powiecie mi co moze byc powodem bo dzisiaj to juz prawie pozarlem sie przez to z kobieta.

Mam dziwny problem

Posiadam tv 65nu8042 
xbox one x
onky 686 

Jesli podlacze xboxa bezposrednio do TV to wykrywa mi automatycznie Game mode i mam do wyboru Auto ON badz OFF wtedy mam w ustawieniach video xboxa one x zaznaczone opcje jak "zezwalaj na automatyczny tryb male opoznienie" i "zezwalaj na zmienna czestotliwosc odswiezania" 
I tak jakby menu konsoli chodzilo plynnie bez zarywania itp jak i rowniez gra Fifa chodzi plynniej. Tylko wtedy nie moge zaznaczyc dolby atmos w konsoli nawet jak Mam ARC bo tv nie wspiewa tego przez wyjscia zewnetrzne.

Dlatego chcialem podlaczyc do ampli xboxa, aby miec wszystko ale jest kolejny problem.
Po podlaczeniu do amplitunera xboxa mam dzwiek dolby atmos ale np TV nie wykrywa mi jako konsoli i nie zmienia sie TRYB GRY na Automatycznie tylko mam on i OFF jak i rowniez wtedy opcje video w konsoli jak w.w tzn : "zezwalaj na automatyczny tryb male opoznienie" i "zezwalaj na zmienna czestotliwosc odswiezania" sa wtedy zamazane "wylaczone". rowniez freesync nie mozna uruchomic 
No i wtedy tak jakby konsola zamulala nawet w menu a w fifie przy rzutach roznych np czasem mi zwalnia gra jakby miala z 10fps tego nie doswiadczylem na polaczeniu bezposrednim z tv.

Wiec Panowie wie moze ktos co moze byc powodem jak to naprawic skonfigurowac? 

Bede jeszcze raz wdzieczny za Pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...