Skocz do zawartości
  • 0
adamek9995

Odpowiednie wieszaki do TV 65'' i 47''

Pytanie

Witam wszystkich.

Poszukuję dwóch sensownych uchwytów/wieszaków do TV.

Jeden do salonu, drugi do sypialni.

1. Samsung UE65NU747  Standard VESA 400x400   Waga: około 28kg

2. Philips 47PFL5038T/12  Standard VESA 400x400 Waga: około 20kg

Najważniejsze dla mnie to żeby był solidny, miał kąt pochylenia i zostawiał jakiś odstęp TV od ściany bym mógł bez problemu podłączyć kable HDMI itp. W internecie, tak jak i w sklepach jest wysyp różniastych wieszaków, sporo z nich ma możliwość wysunięcia TV od ściany - to mi akurat nie jest potrzebne, kiedyś taki miałem ramie się mocno uginało i wyglądało to bardzo nie pewnie.  Ciężko wybrać coś co byłoby odpowiednie.

Czy jest ktoś w stanie coś poradzić/coś podlinkować? Byłbym bardzo wdzięczny. 

Edytowane przez adamek9995

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jeżeli ma być solidny (nie koniecznie tani) to zdecydowanie Vogels. Dosyć daleko można odchylić od ściany no i lekko chodzi

https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/uchwyt-uchylny-vogels-w50710

Tylko nie sugerować się tym, że to jest uchwyt do max 55". Spokojnie można wieszać 65" bo spełnia standard vesa 400x400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.03.2019 o 21:40, armmaster napisał:

Jeżeli ma być solidny (nie koniecznie tani) to zdecydowanie Vogels. Dosyć daleko można odchylić od ściany no i lekko chodzi

https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/uchwyt-uchylny-vogels-w50710

Tylko nie sugerować się tym, że to jest uchwyt do max 55". Spokojnie można wieszać 65" bo spełnia standard vesa 400x400

Cena jak najbardziej akceptowalna. Znalazłem również nieco drożej opcje na 65'' więc jeden taki drugi do 55'' i byłoby git.

Kwestia że nie wiem do salonu (65) ten czy wersje FLAT. Do sypialni (55) wezmę na pewno ten bo będzie wisiał wyżej więc pochył może się przydać.

A ten który zaproponowałeś też można ustawić na prosto? czy on od razu jest z pochyłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Domyślnie jest na prosto, a pochyla się dopiero jak telewizor będzie już powieszony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...