Skocz do zawartości
yaro29

Hitachi 42PD6600

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich i zwracam się do was z ogromną prośbą.
Wiem też że dział nie jest do końca odpowiedni na moje zapytanie ale własnie na tym forum jest zawszej najwięcej forumowiczów.

Otóz mój problem tyczy się co prawda tv plazmowego (jak w tytule) ale moze ktoś miał podobny problem w LCD.

Sprawa ma się tak że właśnie przyjechał do mnie tv zakupiony w necie. po odczekaniu odpowiedniego czasu aby tv osiągnął temp. pokojową został uruchomiony i podłączony do cyfry.

Niestety jest tylko i wyłącznie fonia, brak natomiast wizji. CO NAJDZIWNIEJSZE TO BRAK NA EKRANIE TV WYŚWIETLANIA SIĘ JAKICHKOLWIEK FUNCJI. tzn bez względu na to czy daje głośniej czy ciszej. co oczywiscie działa, to mimo tego na ekranie nie wyswietla sie zadna animacja mowiaca o tym i ile zwrasta czy maleje głośność.

NIe byłoby to dla mnie problemem ale nie mając wizji nie moge wejsc nawet w MENU bo czy to naciskając ten guzik z pilota czy z panelu TV nic sie na ekranie nie wyswietla. sprawdzałem kable i cyfre (posiadam tez TOSHIBA REGZA 42WL coś tam) i wszytsko jest OK. po przepięciu samego kabla z jednego tv do drugiego mam tylko dzwięk i nic poza tym.

Bardzo prosze wszystkich mogących mi pomóc co moze byc nie tak czy mozna jakos przywrócić ustawienia fabryczne gdyż nic mi się na ekranie tv nie wyswietla a chciałbym mieć pewność że nie popełniłem jakiegoś dziecięcego błedu zanim będę TV reklamował jako zepsuty (CO DLA NIE BĘDZIE WYJĄTKOWOW NIE NA RĘKĘ - ZAKUP INTERNETOWY).

Pozdr. i czekam na wszystkie sugestie
Jarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...