Skocz do zawartości
Jakub Krawczyński

Autor American Psycho: Czarna Pantera nie zasługuje na tyle nominacji

Rekomendowane odpowiedzi

facet ma niestety racje, poprawnosc polityczna goruje nad zdrowym rozsadkiem
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, grzes07 napisał:

facet ma niestety racje, poprawnosc polityczna goruje nad zdrowym rozsadkiem

 
 
 
Gdzie Ty tutaj widziesz poprawnosc polityczna czlowieku?! 
Best Picture to czywiscie smiech na sali, ale byly juz gorsze nominacje, ktore nawet wygrywaly!!!!
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Czlowieku" Ty i tak niczego nie zrozumiesz przeciez Ty i tak jak zawsze wiesz wszystko najlepiej, naprawde szkoda mojego czasu a napewno juz nerwow

Edytowane przez grzes07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko w sumie Binary trafił w punkt 

też miałem opinię jak ty "poprawnosc polityczna goruje nad zdrowym rozsadkiem" ale w sumie te nominacje to w większości idą do białasów , do tego za kwestie techniczne

dziwne jest nominowanie tylko za Best Picture

 

aż 7 nominacji dla Romy to też wynik "poprawnosci politycznej" a w zasadzie "złośliwości politycznej"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Czlowieku" Ty i tak niczego nie zrozumiesz przeciez Ty i tak jak zawsze wiesz wszystko najlepiej, naprawde szkoda mojego czasu a napewno juz nerwow
Brak argumentow, nie jest lepszy od zlej argumentacji. Gdybys jeszcze narzekal na to, ze nominowano Green Book, chociaz to akurat przyzwoity film, albo na taki "If Beale Street Could Talk" (gdyby nominacje albo Oscara dostal), to mozna byloby zrozumiec, czemu sie nad tym rozczulasz. Tymczasem to klasyczny, ordynarny lobbing wytworni, o czysto komercyjnym charakterze i celu.
Nie wiem co tak naprawde powiedzial cytowany autor i jaki byl szerszy kontekst Jego wypowiedzi, ale nie chce mi sie tego dochodzic, ani o tym dyskutuwac, skoro Kolega taki...nerwowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 hours ago, binary said:

Brak argumentow, nie jest lepszy od zlej argumentacji. Gdybys jeszcze narzekal na to, ze nominowano Green Book, chociaz to akurat przyzwoity film, albo na taki "If Beale Street Could Talk" (gdyby nominacje albo Oscara dostal), to mozna byloby zrozumiec, czemu sie nad tym rozczulasz. Tymczasem to klasyczny, ordynarny lobbing wytworni, o czysto komercyjnym charakterze i celu.
Nie wiem co tak naprawde powiedzial cytowany autor i jaki byl szerszy kontekst Jego wypowiedzi, ale nie chce mi sie tego dochodzic, ani o tym dyskutuwac, skoro Kolega taki...nerwowy.

Miałem w planach pójście na Green Book wczoraj, ale muszę grać w Metro Exodus ;) Zgodzę się, że brak argumentów nie jest lepszy od złej argumentacji. A Disney ogólnie ma bardzo duży monopol w filmach i to jest złe. I tak już teraz rzadko kiedy można robić mroczne sci-fi od lat 16, które trwa ponad 2 godziny, bo tylko filmy superhero się jedynie sprzedają w formie ponad 2-godzinnej obecnie. Ale to tylko wierzchołek góry lodowej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...