Skocz do zawartości
B737 Captain

Nowy Philips 32PFL7332

Rekomendowane odpowiedzi

Ok.pozatym pisałem o tym na innym forum mój PFL7332 od jakiegoś czasu codziennie rano o godz 6:00 dziwnie się zachowuje robi coś takiego jakby chciał się włączyć lub jak by miał zanik napięcia czyli na dosłownie 2-3 sek.gaśnie czerwona dioda i po2-3 sek słychać pstryknięcie jakby przekażnik i czerwona dioda zapala się ponownie tak jest codziennie dodam że trochę to potestowałem czyli odpiołem wszystkie urządzenia typu tuner sat ,dvd nic to nie zmienia a dodam jeszcze że tak się dzieje tylko w standby. Po rozmowie z człowiekiem z serwisu odesłałem tv do Radomia i po kilku dniach stwierdzili że TV przechodzi w stan pobierania aktualizacji w trybie cyfrowym czy jakoś tak i zmienili mu sofcik i oprogramowanie procesora czy czegoś w rodzaju biosu tak jakoś facet mi powiedział przez tel .A TV nadal tak robi tyle że teraz o 5:00
Co Ty na to może tak ma być . Nie chce być natrętny ale takie rzeczy mnie strasznie męczą ..pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='a2b' post='106987' date='15.06.2008, 19:34 ']Ok.pozatym pisałem o tym na innym forum mój PFL7332 od jakiegoś czasu codziennie rano o godz 6:00 dziwnie się zachowuje robi coś takiego jakby chciał się włączyć lub jak by miał zanik napięcia czyli na dosłownie 2-3 sek.gaśnie czerwona dioda i po2-3 sek słychać pstryknięcie jakby przekażnik i czerwona dioda zapala się ponownie[/quote]
w swoim TV też ostatnio to zaobserwowałem.
Nie wiem dlaczego tak sie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli że zachowuje się jak nBox tylko o trochę innej godzinie, u mnie tego efektu nie ma bo nie mam dostrojonej żadnej stacji DVB-T. Skoro serwis tak Ci powiedział to bym się tym w ogóle nie przejmował. Co do godziny to problem pewnie wynika z niewłaściwego rozpoznania przez TV strefy czasowej, lub czasu letniego/zimowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam
Zamierzam zauktualizować firmware w moim 32PFL7332. I miałbym pytanie do użytkowników tego znakomitego TV. Firmware na stronce Phila do ściągnięcia jest w języku angielskim. Czy jak zaktualizuje TV to menu pozostanie w języku polskim? Czy też zmieni się na ang?

P.S.
Posiadam ten TV od 1,5 roku. Teraz rodzice kupili 32PFL7962. I ku mojemu zdziwieniu (pomijając ambilight - super sprawa) obraz w 7332 o niebo ładniejszy (SD oczywiście), mimo tych samych w/g mnie ulepszaczy obrazu zastosowanych w obu TV.

Pozdrówko Edytowane przez klawiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie ściągając firmware ze strony producenta jest tam informacja ze jest to wersja ang., ale po aktualizacji menu pozostaje PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp, zatem nic tylko aktualizować :rolleyes:
Sterowniki mam "oemowe" nie zmieniane nigdy od nowości TV, czyli od 1,5 roku.
Ciekawe czy nowy soft da zauważalne efekty.
Wtedy pewnie się pochwale :lol:

Edytowane przez klawiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm, czy nowe sterowniki cos dały.. trudno powiedzieć.. obraz wydaje mi się, że nie zmienił jakości, choc trudno tu o obiektywizm bo z 3 metrów nie dojrzy się różnic a z bliska i tak nie ma sensu oglądać.

Mam jeszcze takie pytanie, ponieważ zauważyłem, że jak mam natural motion włączony na max, to podczas oglądania filmów w momencie gdy wyskakują napisy owa płynność delikatnie, aczkolwiek zauważalnie przerywa. Czy to normalne? Macie podobne objawy?. Podejrzewam że procesor nie wyrabia a sądziłem, że nowe sterowniki usuną tą przypadłość :)

Pozdrówko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...